Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robert Hlavatý
20.03.
Poslední píseň

Tušil, že se blíží konec? "Můj čas se krátí!" zpíval Hlavatý před smrtí

Herec a zpěvák Robert Hlavatý, který zemřel v pondělí ve věku pouhých 50 let, zveřejnil dva týdny před smrtí na svých stránkách text poslední písně, který je plný pesimismu. "Teď už je to všechno jedno, protože se můj čas krátí na týhle trati," zpívá Hlavatý.

Zemřel Mirek Hoffmann
aktualizováno 15.03.
poslední rozloučení

Lidé se loučili s Hoffmannem: Vyprovodili ho velkým potleskem

Rodina, přátelé, ale i fanoušci se v pátek v poledne loučili s legendou country hudby Mirkem Hoffmannem. Zakladatel a dlouholetý člen kapely Zelenáči zemřel v úterý ve věku třiaosmdesáti let. Obřad se konal v pražských Strašnicích.

Zemřel Mirek Hoffmann
aktualizováno 12.03.
Mirek Hoffmann

Velká rána pro milovníky country hudby! Zemřel zpěvák Zelenáčů

Česká hudební a filmová scéna letos prožívá jednu ztrátu za druhou. Smutnou zprávu v úterý nad ránem oznámila country kapela Zelenáči, která přišla o svého dlouholetého člena a zakladatele Mirka Hoffmanna (†83). Mezi jejich nejznámější hity patří Oranžový expres a Dívka s vlasem medovým.

Prásk.tv píše:

Karel Gott na Nově!
čtěte o tématu zpěvák na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

The Voice Česko Slovensko: Ladislav Korbel - 3
10.03.
The Voice Česko Slovensko

Protekce v The Voice? Vojtek přizná, že je Láďa jeho kolega!

Už večer mohou diváci televize Nova sledovat pátý díl show The Voice Česko Slovensko. Překvapení čeká především na Pepu Vojtka, který v jednom ze soutěžících potká svého kolegu z divadla.

Michael Jackson - 5
09.03.
Policejní spis

Michaela Jacksona sledovala FBI! Měl zneužít chlapce z Mexika

Dokument o zpěvákovi Michaelu Jacksonovi odstartoval novou sérii odhalení jeho skandálů. Ve filmu vystupují muži, které měl "král popu" jako malé chlapce zneužívat. Kvůli podezření z pedofilie ho měla sledovat i americká FBI.

R. Kelly míří k soudu
07.03.
Obviněný hudebník

Propuštění na kauci si moc neužil! R. Kelly dluží na alimentech

Americký zpěvák R. Kelly je opět za mřížemi. Tentokrát kvůli neplacení alimentů. Aby se dostal ven, musí své dluhy urovnat. Ty přitom dosáhly výše 161 tisíc dolarů, co je asi 3,7 milionu korun. Ve středu se poprvé objevil v televizním rozhovoru od svého zatčení. Kelly je obviněný ze sexuálního zneužívání, byl propuštěný na kauci.

Michael Jackson
06.03.
dokument o zpěvákovi

Bojkot Jacksona: Rádia přestala hrát jeho písně, rodina zuří!

Ani po smrti nemá zpěvák Michael Jackson klid. Poté, co byl zveřejněn dokument Leaving Neverland, ve kterém se objevují rozhovory s muži, které měl zpěvák znásilnit, rozhodla se některá rádia po celém světě přestat hrát jeho písně. Proti dokumentu také vystoupila Jacksonova rodina, která obvinění odmítá.

Keith Flint
aktualizováno 04.03.
Trápily ho i deprese

Keith z Prodigy: Drogy, alkohol, vydírání a nakonec sebevražda!

Frontman kapely The Prodigy, průkopníků na poli elektronické hudby, za svůj život bojoval s několika démony. Pral se především se závislostí na drogách a alkoholu, nevyhnula se mu ale ani deprese. Hlavně na přelomu tisíciletí se proto objevoval v titulcích bulvárních médií, veřejně si na něj ale posvítilo i hnutí Anonymous.

Keith Flint
aktualizováno 04.03.
Keith Flint

Frontman Prodigy spáchal sebevraždu. Zpěvákovi bylo 49 let!

Ve věku pouhých 49 let zemřel šoumen a zpěvák kapely Prodigy Keith Flint. Bouřliváka a průkopníka taneční hudby našli v pondělí ráno mrtvého v jeho domě v anglickém Essexu.

Jakub Ryba bojuje o život
aktualizováno 28.02.
zánět uzlin

Zpěvák Rybiček 48 v ohrožení života! Kapela ruší koncerty

Český zpěvák a zakladatel oblíbené kapely Rybičky 48 má vážné zdravotní problémy. Trpí zánětem lymfatických uzlin a boule na krku mu narostla do obřích rozměrů. Podle lékařů je dokonce ohrožený na životě. Kapela kvůli tomu ruší koncerty a nahrazuje je jinými termíny.