Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prodavačka - ilustrační foto
aktualizováno 03.11.
otevírací doba o svátcích

Penny na Štědrý den zavře! Jak jsou na tom ostatní supermarkety?

Potravinový řetězec Penny Market na Štědrý den kompletně uzavře své prodejny. "Chceme dopřát svým zaměstnancům klidné svátky bez stresu a shonu," vyjádřilo se vedení. A jak si budete moct nakoupit v ostatních supermarketech? Podívejte se na náš přehled!

Zkažené kuřecí maso
aktualizováno 04.10.
Zapáchající maso

Kupovali jste kuřecí v Albertu? Prodávali zkažené, tvrdí inspekce

Prodejna Albert v Hradci Králové v ulici Víta Nejedlého prodávala zkažené kuřecí maso. Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) přišla na to, že prodejce maso skladoval v nevyhovující teplotě. Albert se brání, že šlo jen o jediný balíček a že je tato situace naprosto výjimečná.

Salmonela v kuřecím mase
aktualizováno 13.07.
Výsledky testů

V kuřecích řízcích našli salmonelu! Nekoupili jste si je také?

Po skandálu s listérií mají čeští prodejci a výrobci potravin další problém. Podle aktuálních testů kuřecích prsní řízků, jednoho z nejoblíbenějších druhů masa vůbec, se v některých testovaných vzorcích objevily bakterie salmonely, E.coli, stafylokoka nebo kampylobakterie. Nejhorší výsledky mělo kuřecí maso značky Vodňanské kuře z koncernu Agrofert, jako problémová se ukázala i balení z Albertu a Tesca.

Prásk.tv píše:

Albert, Charlene
čtěte o tématu Albert na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Úroda jablek
aktualizováno 21.06.
Čtvrtý případ letos

V Česku jsou další toxická jablka z Polska! Prodávala se v Albertu

Inspektoři odhalili další jablka z Polska, která obsahovala nebezpečné množství pesticidů. Jen od začátku roku už je to čtvrtý případ. Jablka se prodávala v obchodech společnosti AHOLD, tedy v Albertu.

Holub
27.03.
to je hnus

Nechutná podívaná u Albertu: V bednách s pečivem seděli holubi

Šokující podívaná se minulý čtvrtek naskytla lidem, kteří ráno procházeli kolem skladu obchodu Albert na Václavském náměstí v Praze. Zcela bez dozoru tady stály přepravky s pečivem, po kterých si vykračovali holubi.

Rozinky z Alberta obsahovaly ochratoxin - 1
15.03.
Kontrola SZPI

Albert prodával jedovaté rozinky! Mohly způsobit i rakovinu

Inspektoři odhalili rozinky, které obsahovaly jedovatý ochratoxin. Povolené množství překročila toxická látka trojnásobně. Do Česka se dostaly z Íránu přes slovenskou firmu. Prodávaly se v Albertu.

Platy prodavačů
aktualizováno 19.06.
výhodnější podmínky

Platy prodavaček rostou! Nejvíc láká Lidl, více peněz nabízí i Albert

Obchodní řetězec Albert navýší od července mzdy zaměstnancům pracujícím v provozu (tedy i pokladním) o pět procent. Jedná se už o druhé navýšení mezd v letošním roce. Více peněz letos pokladní dostaly i v Penny Marketu nebo třeba Lidlu, který platy navýšil dokonce 25 procent. A od července si výrazně přilepší i pokladní v Tescu.

Albert
09.12.
Lepší podmínky

Dobrá zpráva! Zaměstnancům Aholdu stoupnou mzdy, až o 8,5 %

Provozní zaměstnanci společnosti Ahold, jako jsou prodavačky nebo skladníci, dostanou letos jednorázově 1000 korun jako dodatečnou odměnu.

Zadržení zloděje
01.12.
jak chytit lapku

Ze zloděje padaly čokolády. Takhle ho dopadli na útěku! VIDEO

Vánoce začínají a zloději mají žně. Standardní obrázek, před kterým v čase vánočních nákupů pravidelně varují policisté. Většinou jde o kapsáře, ale redakci TN.cz nyní zaslal jeden ze čtenářů video ze zadržením jiného druhu zloděje, který v supermarketu kradl čokolády. Je v mnohém poučné a ukáže vám, jak se chovat v podobných situacích...

Zjištění falšovaného slunečnicového oleje
aktualizováno 11.10.
odhalení inspektorů

V Albertu prodávali falešný olej, ukázal test. Máte ho? Vraťte ho!

Falšovaný slunečnicový olej objevila Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) na pultech řetězců prodejen Albert. Olej pochází z Maďarska a pokud ho doma máte, běžte ho rovnou vrátit. Své peníze dostanete zpět.