Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Pomeje a Andrea Šťastná Pomeje
28.02.
Těžké soužití

Andreu Pomeje lidé odsoudili. Teď popsala děsivé chvíle s Jirkou!

Manželka zesnulého herce a producenta Jiřího Pomejeho popsala náročný život s ním. Reagovala tak na komentáře některých přátel i lidí, kteří ji vůbec neznají, jak mohla opustit muže s rakovinou.

Dagmar Dáda Patrasová
aktualizováno 13.02.
vzkaz fanouškům

Plné doznání! Patrasová konečně promluvila o své vánoční nehodě

Dáda Patrasová se vyjádřila k nehodě, kdy se v prosinci v Praze srazila s protijedoucím vozidlem. Během jízdy měla v krvi 2,5 promile. Patrasová v příspěvku, který zveřejnila na svém instagramu, všeho velmi lituje a také uvedla, že spolupracuje s policií. Za své jednání nese prý plnou odpovědnost.

Milan Kundera
26.01.
podepsal i Kundera

Významné osobnosti vyzvaly k záchraně Evropy před populismem

Třicet světově uznávaných osobností včetně francouzského spisovatele českého původu Milana Kundery sepsalo manifest vyzývající k záchraně Evropy před populismem. Podle dokumentu může dojít kvůli brexitu a očekávanému výsledku květnových voleb do europarlamentu k nárůstu nacionalismu. Myšlenka jednotné Evropy tak může být ohrožena.

Prásk.tv píše:

Pavel Novotný, Kteřina Kristelová
čtěte o tématu vyjádření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Nicolas Maduro
aktualizováno 24.01.
události ve venezuele

Pokus o státní převrat? Armáda stojí pevně za Madurem

Za státní převrat ve čtvrtek označil venezuelský ministr obrany Vladimir Padrino krok předsedy Národního shromáždění Juana Guaidóa, který se ve středu prohlásil úřadujícím prezidentem. Informovala o tom agentura AFP. "Varuji venezuelský lid, že je páchán převrat proti státním institucím, proti demokracii, proti naší ústavě a proti našemu legitimnímu prezidentovi Nicolási Madurovi," řekl Padrino na tiskové konferenci ministerstva obrany.

Dáda Patrasová a Anna Slováčková
aktualizováno 27.12.
foto + video nehoda patrasové

Dáda po nehodě zveřejnila fotku, vyjádřila se i její dcera Anička

Dáda Patrasová po včerejší nehodě přidala na sociální sítě novou fotografii. Také její dcera dala vyjádření na Instagram a není to hezké čtení.

Andrej Babiš mladší s matkou
aktualizováno 18.11.
video VZKAZ Z CURYCHU

"Neubližujte mé rodině," žádá matka Babišova syna! VYJÁDŘENÍ

Matka Andreje Babiše mladšího exkluzivně pro televizi Nova zareagovala na nejnovější vývoj v kauze Čapí hnízdo. Beata Babišová si stěžuje na postup novinářů, kteří bez jejího vědomí natočili rozhovor s ní a jejím nemocným synem. "Dnes nemůžeme svobodně ani vyjít z bytu na ulici," stěžuje si.

Andrej Babiš se synem a bývalou manželkou
18.11.
nové vyjádření

Matka Andreje Babiše mladšího exkluzivně promluvila pro TV Nova

První žena Andreje Babiše poslala ze švýcarské Ženevy exkluzivně prostřednictvím televize Nova nové prohlášení. "Jako matka Andreje Babiše mladšího cítím zásadní povinnost vyjádřit se ke skandálnímu útoku proti soukromí mého syna a mě,“ začíná své prohlášení Beata Babišová. Reaguje tak na nový vývoj v kauze údajného dotačního podvodu kolem farmy Čapí hnízdo.

Demonstrace proti Babišovi na Václavském náměstí
aktualizováno 15.11.
On-line Kauza Čapí hnízdo

Hanba! Demisi! Tisíce lidí v Praze demonstrovaly proti Babišovi

Tisíce lidí ve čtvrtek večer demonstrovaly na Václavském náměstí proti Andreji Babišovi. Podpořit je přišli i opoziční politici. Další demonstrace plánují organizátoři na sobotu 17. listopadu a na příští pátek, kdy bude sněmovna jednat o vyslovení nedůvěry vládě. Prezident Zeman avizoval, že v případě vyslovení nedůvěry vládě znovu pověří Babiše sestavením vlády.

Andrej Babiš se synem BN
aktualizováno 14.11.
on-line "únos" na Krym

Výroky premiérova syna otřásají politikou, Babiš "únos" odmítá

Výroky syna premiéra Andreje Babiše (ANO) o jeho údajném únosu na Krym kvůli kauze Čapí hnízdo vyvolaly bouřlivou diskuzi a tvrdou kritiku. Opozice podala návrh na vyslovení nedůvěry Babišově vládě, nemají ale dost hlasů. Sám premiér označil kauzu za útok na jeho děti, snahu destabilizovat Česko a dostat ho z politiky.

Prezident Miloš Zeman
13.11.
Prezident promluvil

Zeman exkluzivně o údajném únosu: Řekl, jestli padne vláda!

Prezident Miloš Zeman se exkluzivně pro TV Nova vyjádřil k údajnému únosu premiérova syna na Krym. Andreje Babiše se prý na vše zeptá na pravidelné schůzce příští týden. Zpráva podle něj může být dezinformace.