Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Markéta Pekarová Adamová, Miloš Zeman
06.12.
Boj o rozpočet

Poslankyně chce prezidentovi omezit cesty, toto jí vzkázal Hrad

Poslankyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová chce omezit zahraniční cesty prezidenta. V rámci pozměňovacích návrhů ke státnímu rozpočtu chce prezidentovi na cestování ubrat 450 tisíc korun a tyto peníze dát na protidrogovou prevenci. Podle mluvčího Kanceláře prezidenta Jiřího Ovčáčka jde o hloupý pokus o zviditelnění TOP 09.

Andrej Babiš a Karla Šlechtová
08.07.
VIP salonky

Babiš náklady ministrů na cesty nezveřejní. Šlechtovou stály místo

Premiér Andrej Babiš nebude zveřejňovat náklady na zahraniční cesty jednotlivých ministrů. Ty si nechal vyčíslit poté, co vyšlo najevo, že exministryně obrany Karla Šlechtová využívala při cestách VIP salonků. Babiš už se k věci vůbec nechce vracet.

Marian Jurečka a Martin Stropnický
aktualizováno 17.05.
Reakce ministerstev

Kdo se bojí Babišova auditu? Nejvíce cestovali tito ministři!

Premiér v demisi Andrej Babiš vyzval ministry, aby vyčíslili své náklady na reprezentaci a pracovní cesty. Současných ministrů i jejich předchůdců se proto redaktoři TV Nova ptali, jestli se Babišova auditu obávají. Většina je klidná a nebojí se, že by se jim nějací kostlivci v ministerské skříni objevili.

Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Zahraniční cesty
12.02.
29 milionů

Výlety z našich peněz! Kam se letos podívají poslanci? VELKÝ PŘEHLED

Brazílie, Mexiko, Singapur, Mongolsko, Nepál, Senegal - to není výběr z katalogu cestovní kanceláře, ale ochutnávka míst, kam si letos poslanci vyrazí. Přinášíme vám kompletní seznam zahraniční cest poslanců.