Volby začnou už za tři týdny. ČSSD na poslední chvíli vyměnila poslance

Volby začnou už za tři týdny. ČSSD na poslední chvíli vyměnila poslance

Sociální demokraté tři týdny před volbami mění jednoho ze svých 14 poslanců. Jihomoravského zákonodárce Romana Sklenáka nahradí ekonom Lukáš Vágner. Ten kandiduje i v nadcházejících volbách, které začnou přesně za tři týdny. Školeními už procházejí členové volebních komisí a rozvážet se začnou i volebních lístky. Vše přitom provázejí přísná hygienická opatření.

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Krátká zpráva

Amazon postaví distribuční centrum v Kojetíně

Internetový prodejce Amazon rozšiřuje logistickou síť v Česku. V Kojetíně na Přerovsku postaví nové distribuční centrum. Do roku 2023 by v něm mělo vzniknout více než 2000 stálých pracovních míst. Nábor zaměstnanců podle tiskové zprávy Amazonu začne v roce 2022. Firma nabídne nástupní hrubou mzdu 182 korun na hodinu pro zaměstnance na vstupních pozicích a 225 korun pro vedoucí týmů.

Z domova

Zahraničí

Krimi

Ekonomika

Koronavirus

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA