Obchodní řetězec mate zákazníky. Zboží působí jako zlevněné, realita je ale jiná

Obchodní řetězec mate zákazníky. Zboží působí jako zlevněné, realita je ale jiná

Zákazníci obchodního řetězce Lidl jsou zvyklí, že zboží v akci je na prodejnách označené oranžovými cenovkami. Bylo proto překvapením, když jeden z nakupujících pod touto cenovkou u na první pohled zlevněné rýže objevil standardní bílou s úplně stejnou částkou. Jeho video se během několika dní stalo virálním. Lidl na to reagoval vysvětlením, že se nejedná o zboží v akci, ale o novou stálou cenu.

Důležité Události

Krátká zpráva

Papež František opustí nemocnici v sobotu

V sobotu vyjde z nemocnice, v neděli už bude sloužit mši a nejspíš splní také všechny velikonoční povinnosti. Papež František je hospitalizovaný od středy a podle Vatikánu se rychle zotavil z infekce dýchacích cest. Ve čtvrtek Svatý otec povečeřel pizzu ve společnosti zdravotníků, kteří se o něj starají.

Krátká zpráva

Biden vyzval k propuštění amerického novináře zadrženého v Rusku

Prezident USA Joe Biden v pátek vyzval Rusko, aby propustilo amerického novináře listu Wall Street Journal (WSJ) Evana Gershkoviche, který byl ve čtvrtek zadržen v Jekatěrinburgu. Podle tajné služby FSB žurnalista shromažďoval informace o podniku vojenskoprůmyslového komplexu. Ty jsou v Rusku státním tajemstvím. WSJ apeluje na Bidena, aby kvůli skandálu vyhostil ruského velvyslance.

Z domova

Zahraničí

Krimi

Ekonomika

Zajímavosti

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA