Důležité Události

Z domova

Zahraničí

Krátká zpráva

Na letišti v Kolíně nad Rýnem najížděl muž do lidí. Několik z nich je zraněných

Řidič na letišti v německém Kolíně nad Rýnem najížděl do lidí i okolních automobilů. Několik lidí zranil. Podle informací německých médií měl pravděpodobně psychické problémy. Na místě zasahovala policie i záchranná služba. Záchranáři převezli řidiče do nemocnice, kde mají lékaři posoudit jeho psychický stav.

Krátká zpráva

Král Karel III. odložil návštěvu Francie

Britský král Karel III. odložil svou plánovanou cestu do Francie. Důvodem jsou masové protesty proti důchodové reformě, které v posledních týdnech zmítají zemí, zejména v Paříži. Na odložení návštěvy se Karel III. dohodnul s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Původně měl král Francii navštívit v neděli a poté ve středu vyrazit do sousedního Německa.

Krimi

Krátká zpráva

Kriminalisté odložili chladnokrevnou vraždu chlapce (†17)

Kriminalisté odložili loňský případ zavražděného 17letého chlapce z Velkých Losin, protože hlavní podezřelý je po smrti. Mladíka měl na konci října 2022 připravit o život v bytovém domě jeho o rok starší kamarád. Ten skončil postřelený policisty v nemocnici, kde i zemřel. Soudní pitva následně odhalila, že ho nezabili strážci zákona, nýbrž smrtící koktejl drog.

Ekonomika

Zajímavosti

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA