UFO

PRŮLOM: Vláda zveřejnila tajné dokumenty! Dokazují existenci mimozemšťanů

PRŮLOM: Vláda zveřejnila tajné dokumenty! Dokazují existenci mimozemšťanů
Zdroj: YouTube.com

Tohle je zřejmě přelom ve výzkumu mimozemských civilizací! Mexická vláda odhalila podklady, které by mohly jednou provždy prokázat existenci UFO! Podívejte se.

Zveřejněné mayské artefakty mohou dokládat, že lidská rasa není ve vesmíru sama. Artefakty ukazují, že cestování mezi planetami bylo možné už daleko dříve než v minulém století. Výjimečné kousky byly prezentovány minulý rok a budou tématem filmového dokumentu.  

Zdroj: YouTube.com

Mexický režisér Juan Carlos Rulfo má na svědomí dokument o mayské civilizaci. Producent tohoto filmu Raul Julia-Levy prozradil, že natáčení probíhalo v úzké spolupráci s mexickou vládou. Byl to dokonce příkaz samotného prezidenta. Mexická vláda také doufá, že tímto krokem inspiruje ostatní vlády, aby se o tajné informace z oblasti UFO podělily také.  

Zdroj: YouTube.com

Prezident Álvaro Colom Caballeros řekl deníku The Guardian: "Mexiko uvolní kodexy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o mayském a mimozemského kontaktu, a všechny informace budou potvrzeny archeology."

Zdroj: YouTube.com

"Je to velmi důležité pro lidstvo, nejen pro Mexiko," řekl Julia-Levy. Tato tajemství mexická vláda "chránila" celých osmdesát let. A co vy? Myslíte si, že tyto artefakty jsou důkazem existence UFO? 


pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz