Twerking

Finále MISS VŠE? Jako casting do pornofilmu, říkají svědci

Vyhlášení MISS Vysoké školy ekonomické bylo letos opravdu žhavé. Když začaly dívky na pódiu vrtět zadečky, zůstali mnozí v sále v šoku. Na facebooku se pak nad průběhem vyhlášení pohoršují desítky lidí.

"A to byla volba MISS, nebo výběr největší dě*ky?" Tak zní jeden z komentářů, který lze najít pod videem s twerkujícími dívkami. Mnozí jsou v šoku z toho, co při volbě MISS VŠE na pódiu v pražském klubu SaSaZu viděli.
 

Je vidět, že některé dívky se styděly a bylo jim velmi trapně. Jiné do toho šly po hlavě a vrtěly zadky, co to šlo. Jedna věc je vybírat krásnou dívku, druhá věc je ale předvádět dívky jak otrokyně na trhu.
 

Hlavní pořadatel dává od zadečkové show ruce pryč. "Souhlasím s tím, že vystoupení v dané podobě nebylo vhodné a na akci této úrovně se nehodilo. Tato část programu byla plně v režii mediálního partnera Extra.cz a ačkoli bylo domluvené taneční vystoupení na téma twerku a i děvčata o tom věděla, výsledná podoba byla daleko bulvárnější a více vulgární, než jsme očekávali. Bohužel nám toto předem nebylo známo a v průběhu večera již nebylo v našich silách to jakkoli ovlivnit. Těm z Vás, které to pohoršilo, se omlouváme, a do budoucna uděláme maximum proto, aby se to neopakovalo. Doufám, že to dojem z jinak podařené a pozitivně hodnocené akce zásadně neovlivní," uvedl pro TN.cz pořadatel Adam Kožela.
 

Zdroj: facebook.com

 

"Mrzí mě medializace celé věci tak brzy, aktuálně totiž chystáme stejné překvápko na Vánoční ples jedné dětské charitativní organizace v Lucerně a máme v jednání na příští rok šňůru po letních táborech Mladých křesťanů," okomentoval twerkování svým specifickým stylem šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný.
 

Twerking (twerkování) je provokativní tanec, který má zřetelné sexuální souvislosti. Proslavila ho zejména americká zpěvačka Miley Cyrus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Casting do po*na počesku: Najdete tam svou ženu?

Celebrity, které hrály v pornu: Věděli jste to o nich?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Twerking

TWERK OBŘÍ ZADNICÍ: Eva Burešová v zákulisí Tváře předvedla číslo, které vám vypálí zorničky! VIDEO

TWERK OBŘÍ ZADNICÍ: Eva Burešová v zákulisí Tváře předvedla číslo, které vám vypálí zorničky! VIDEO

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz