žena

Smutný příběh: Žena šla už na 18 potratů, důvod je hrozný!

Smutný příběh: Žena šla už na 18 potratů, důvod je hrozný!
Zdroj: YouTube.com

Matka čtyř dcer se v televizi svěřila, že už byla osmnáctkrát na umělém přerušení těhotenství. Pokaždé totiž čekala další holčičku a její manžel chce syna.

Žena se se svým příběhem svěřila v pátek ve vietnamské televizi a rozpoutala tak debatu o praktikách výběru pohlaví dítěte v zemi. Popsala, že svému muži porodila už čtyři dcery, a ten už další nechce. Velice touží po synovi, žena ale pokaždé když znovu otěhotněla, čekala holčičku. Šla kvůli tomu už na 18 potratů.

"Byla jsem velice frustrovaná a chtěla jsem se zabít. Nechat všechno za sebou. Můj muž si začal hledat jinou ženu, která by mu dokázala porodit syna," uvedla.

Její příběh vyvolal bouři nevole na sociálních sítích. "Jak smutné, že se nedokázala tak zastaralé představě postavit," komentují to uživatelé na Kenh14.vn.

Související obsah

Potraty kvůli pohlaví bohužel v Asii nejsou ničím výjimečným. Běžně se praktikují v Indii, Vietnamu i Číně. Ve vietnamských rurálních oblastech kvůli tomu připadá na 100 dívek 150 chlapců. Na přelomu století to přitom bylo na 100 dívek 104 chlapců. K rostoucí nerovnosti přispívá rozvoj medicíny, která je schopna rozeznat pohlaví plodu velmi brzy.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Pavel Trávníček v slzách: Jeho o 30 let mladší partnerka potratila

Josef Rychtář otevírá staré rány: Iveta si přála dítě, měla ale vadu

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz