Mrtvola

Muž žil s mrtvou manželkou, vše prozradil silný zápach!

Muž žil s mrtvou manželkou, vše prozradil silný zápach!
Zdroj: Thinkstockphotos

Nesnesitelný puch zburcoval minulý týden obyvatele domu v Mostní ulici v Opavě. Když nakonec ve středu přijeli na místo policisté, v bytě objevili mrtvolu starší ženy. Navíc ve značném stádiu rozkladu.

"Případem se samozřejmě zabýváme, byla nařízena soudní pitva. Cizí zavinění bylo předběžně vyloučeno, další postup závisí na výsledcích pitvy. Bohužel ovšem nedokáži odhadnout, kdy je budeme mít k dispozici," řekl TN.cz opavský policejní mluvčí René Černohorský.

O tom, jak dlouho mrtvá žena v bytě vlastně ležela, nechtěl spekulovat. Opavský deník, který na kauzu upozornil, tvrdí, že sousedy v domě nějakou dobu trápil silný zápach, který se šířil po chodbách.

A minulou středu v jednom z bytů našli policisté na pohovce mrtvolu jednašedesátileté ženy. A i když vyšetřovatelé zatím nemají podezření, že by mrtvé někdo na onen svět "pomohl", zdroj Opavského deníku mluví jinak.

Související obsah

"Mrtvola tam mohla klidně být týdny. Manžel byl s ní v bytě celou tu dobu. Vzhledem k tomu, že oba holdovali ve velkém alkoholu a hádky byly na denním pořádku, je možné, že šlo o vraždu nebo nešťastnou náhodu při hádce a žena po ní zemřela," domnívá se zdroj. Při hádkách prý byly slyšet i hlasité rány.

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz