Krimi

Na Benešovsku našli zavražděnou ženu, policie pátrá po svědcích

Na Benešovsku našli zavražděnou ženu, policie pátrá po svědcích
Zdroj: Profimedia

Středočeská kriminálka intenzivně prověřuje případ ze začátku července, kdy byla u rybníka na Benešovsku nalezena 58letá mrtvá žena. Policie zároveň hledá svědky, kteří mohou pomoci případ objasnit.

Policisté přijali oznámení o ženě bez známek života v úterý 6. července krátce před půlnocí. Bezvládné tělo ženy našel u rybníka její známý.

"Jednalo se o 58letou ženu z Prahy, která měla na svém těle zranění, která si nemohla způsobit sama. Z tohoto důvodu se případem zabývají kriminalisté Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, kteří k vyjasnění veškerých okolností úmrtí ženy nařídili soudní pitvu," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

Kriminalisté v současné době čekají na výsledky pitvy, která jednoznačně potvrdí, co se ženě stalo.

"Vzhledem k prozatím nevyjasněným okolnostem smrti 58leté ženy zahájili krajští kriminalisté v dané věci prověřování pro zvlášť závažný zločin vraždy. V daném případu probíhá již od jeho prvopočátku intenzívní šetření ze strany kriminalistů, a to nejen s cílem objasnit tento skutek, ale současně i ustanovit veškeré osoby, které by jim mohly poskytnout k případu informace," informovala dále Suchánková.

I přesto, že kriminalisté už vyslechli desítky lidí, stále hledají možné svědky. Žena se měla pohybovat v době mezi druhou odpolední a šestou večerní mezi Vranovskou Lhotou a okolím Klokočné, právě poblíž rybníka. V případě, že jste ženu potkali, kontaktujte prosím policii na lince 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz