Domácí

Horská služba se levně zbavuje skútrů, za pakatel nabízí i dodávku

Horská služba se levně zbavuje skútrů, za pakatel nabízí i dodávku
Zdroj: rak.cz

Sněžný skútr už od 71 tisíc korun můžete pořídit v aukci horské služby, která se zbavuje celkem čtyř těchto vozidel. V nabídce jsou ale i další zajímavé položky, třeba laciná dodávka nebo větrná elektrárna.

Horská služba se zbavuje některých vozidel. V nabídce zaujmou především sněžné skútry, cena startuje už na 71 tisících korunách.

Za tu cenu se ovšem musíte smířit s nefunkční přídavnou brzdou, všechno ostatní je ale v pořádku. "Předmětný skútr byl v době provedené prohlídky dle sdělení pojízdný, nehavarovaný a má platnou prohlídku na STK. Motor je funkční, zjevné zásadní poškození nezjištěno," uvádí horská služba.

Odřený skútr, zato s fungující přídavnou brzdou, začíná na 76 tisících. Další dva mají vyvolávací cenu 80 a 88 tisíc korun. Přihazovat se může přinejmenším po tisícikoruně, stejnou výši má i vratná kauce. 

Související obsah

Na prodej je rovněž dodávka Volkswagen Transporter z roku 2008 s vyvolávací cenou 167 tisíc korun. Je plně pojízdná, případný kupce ale musí nechat zkontrolovat přední nápravu a brzdy. "Při jízdě i brzdění jsou patrné drobné vibrace," píše horská služba.

Kdo by chtěl Land Rover Defender z roku 2013, musí si připravit přinejmenším 402 tisíc korun. "Motor je funkční, ale vyžaduje kontrolu, zjevné poškození při provedené zkušební jízdě nezjištěno. Výfuk je povrchově narušen korozí. Akumulátor má dostatečnou kapacitu, která je potřebná pro start motoru. Příslušenství motoru je úplné," napsal prodejce.

Už od 2000 korun můžete od horské služby koupit sáně ke sněžnému skútru, na 15 tisících pak začíná malá větrná elektrárna.

Aukce proběhne ve středu 28. července na těchto webových stránkách.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz