Domácí

Ženu má v hledáčku republiková policie. Může za to zubní kartáček

Ženu má v hledáčku republiková policie. Může za to zubní kartáček
Zdroj: Thinkstockphotos

Nebývalý rozruch v Brně ve středu dopoledne vzbudil elektrický zubní kartáček. Přitáhl dokonce pozornost republikové policie.

V obchodě na Palackého třídě v Brně se ve středu dopoledne odehrála neobvyklá scéna. Jednatřicetileté ženě se tam elektrický zubní kartáček zalíbil natolik, že se ho dost vynalézavým způsobem rozhodla ukrást.


Žena v prodejně nejprve nějakou dobu postávala s krabicí v ruce. Kartáček se ale potom rozhodla rozebrat na jednotlivé součástky, které kuriózním způsobem začala schovávat.


"Všimla si, že ji sleduje hlídací služba, a tak schválně poschovávala části kartáčku do různých regálů, a to zaznamenaly i kamery. Při následné snaze o kompletaci se ale některé díly nenašly," uvedla mluvčí brněnských strážníků Markéta Skřivánková.

 

Související obsah


Ačkoliv žena nechtěla, aby se na ni ostraha obchodu zaměřila, přesně to se nakonec stalo. Na místo totiž ochranka dokonce zavolala strážníky. "Při ověřování osobních údajů vyšlo najevo, že ženu hledají republikoví policisté, kteří se případem dále zabývají," doplnila Skřivánková.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz