Zajímavosti

Deníček moderního fotra jde do kin! Na premiéru dorazila řada hvězd

Dlouho očekávaný film Deníček moderního fotra, jehož hlavním partnerem je TV Nova, konečně vstupuje do kin a ve středu měl v centru Prahy slavnostní premiéru. Jedná se o snímek, který vychází ze stejnojmenného knižního bestselleru.

Film je o moderním otci, který se ocitne na rodičovské dovolené, protože matka dítěte má lépe placenou práci, a musí se tak vypořádat s péčí o novorozené miminko. "Já mám strach, že by film mohl lidi odradit a mít zásadní vliv na populaci v Česku. Doufám ale, že tam bude vidět láska k dětem a hlavně humor,“ řekl TV Nova představitel "moderního fotra" Jiří Mádl.

Sám herec má z filmu velmi dobrý pocit. "Teď jsme objížděli republiku kvůli předpremiérám a publikum je výborné,“ libuje si Mádl.

Související obsah

Středeční slavnostní premiéru si nenechal ujít například herec Ondřej Malý nebo herečka Tereza Ramba, která si ve snímku zahrála jednu z hlavních rolí.

Deníček moderního fotra vstupuje do kin ve čtvrtek. Zájemci se už nyní mohou podívat na krátkou ukázku z filmu ve videu na začátku článku.

Anna Bábovská, ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz