Zahraničí

Drama na koncertě oblíbené kapely: Kytarista na pódiu zkolaboval!

Drama na koncertě oblíbené kapely: Kytarista na pódiu zkolaboval!
Zdroj: Profimedia

Oblíbená slovenská rocková kapela Gladiator má diář naplněný koncerty. Na ten, který se odehrál v půlce srpna v Trebaticích na Slovensku, ale členové skupiny asi moc v dobrém vzpomínat nebudou.

Jeden z nedávných koncertů slovenské kapely Gladiator se proměnil v drama. Přímo před zraky 2 000 fanoušků totiž podle informací webu Nový Čas zkolaboval kytarista Tomáš Lívo Vereš.


Koncert ve slovenských Trebaticích probíhal 14. srpna hladce až zhruba do půlky, kdy se šestačtyřicetiletý muzikant zničehonic sesunul k zemi. Nikdo netušil, co se mu stalo.


"Byl jsem úplně v šoku, protože jsem se na Líva otočil právě ve chvíli, kdy padal. Nejdřív jsem si myslel, že jenom zavadil o kabel, ale na zemi zůstal ležet, což mě úplně vyděsilo. Samozřejmě jsem hned přestali hrát, shlukli jsme se okolo něj, dali mu vodu a pomohli mu vstát," popsal zpěvák a frontman Miko Hladký.

Související obsah


"Najednou se mi zatmělo před očima, ztratil jsem rovnováhu a upadl na zem. Pár minut jsem pak o sobě vůbec nevěděl. Když jsem se probral, stála nade mnou celá kapela i s naším manažerem. Nikdy předtím se mi nic podobného nestalo," popsal kytarista.


Na místě naštěstí byli záchranáři, kteří se o kytaristu hned postarali. "Změřili mi tlak, zkontrolovali, jestli jsem v pohodě, a taky jestli jsem schopný se postavit. Jejich závěrečný verdikt byl celkový kolaps organismu v důsledku dehydratace," doplnil rocker.

Po kytaristově zkolabování ale vystoupení neskončilo. "Lidi byli skvělí a tleskali mi, aby všechno dobře dopadlo. To mi vážně dodalo energii. Po asi 10 minutách jsem se postavil a byl jsem připravený pokračovat. Bylo by mi líto nehrát, když kvůli nám dorazilo tolik lidí," řekl Tomáš Lívo Vereš.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz