Domácí

Zaujal více vzhledem než zpěvem. Jak dnes žije Julián Záhorovský

Zaujal více vzhledem než zpěvem. Jak dnes žije Julián Záhorovský
Zdroj: Profimedia

Už příští týden startuje další řada pěvecké show SuperStar. Od úspěchu historicky první vítězky Anety Langerové letos uplynulo neuvěřitelných 17 let. Soutěž odstartovala kariéru i dalším zpěvákům, například Juliánovi Záhorovskému.

Od soboty 4. září se mohou diváci těšit na už sedmou řadu společné Česko Slovenské SuperStar. Ještě před ní ale na obrazovkách televize Nova běžela česká verze s názvem Česko hledá SuperStar.

Hned v první řadě v roce 2004 zazářilo několik hvězd, kterým pořad odstartoval kariéru. Asi nejvíce se daří vítězce Anetě Langerové. Zahanbit se ale nenechal ani Julián Záhorovský, který skončil na šestém místě.

Související obsah

S pardubickou kapelou Sabrage vydal hned několik písní. Kromě jiných například píseň Skrytý city k filmu Po čem muži touží. Loni se ovšem s kapelou rozešel. "Julián se vydává na sólovou dráhu a my budeme pokračovat bez něj s novým zpěvákem. S Juliánem se rozcházíme v dobrém, naše hudební směřování se však v poslední době začalo rozcházet, a tak jsme dospěli k tomu, že bude správné, když každý půjdeme svou cestou," uvedla kapela v prohlášení loni v prosinci.

Proměna Juliána Záhorovského

Zdroj: Profimedia

V roce 2019 Záhorovský zaujal fanoušky, když vydal píseň se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Song se jmenoval Umřu s tebou a vytvořili k němu také společný videoklip.

Píseň Umřu s tebou:

Zpěváka ovšem neživí pouze hudba. Během posledních let pracoval například jako tiskový mluvčí Pražských služeb nebo dělal marketing pro Pardubický kraj.

Stejně jako další bývalý účastník SuperStar Adam Vojtěch, tak i Záhorovský pracoval na ministerstvu zdravotnictví. Nedělal ovšem ministra, ale byl zaměstnán na tiskovém oddělení úřadu. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz