Domácí

Ondřej Sokol těžko zadržoval smích. Tyto odpovědi ze soutěže Na lovu vás pobaví

Stres a nervy v soutěžním pořadu Na lovu mnohdy dělají své. Přesvědčila se o tom třeba paní Lenka, která během minuty, kdy si má nahrát co nejvíce peněz na následující souboj s lovcem, pobavila několika vtipnými odpověďmi. Moderátor Ondřej Sokol musel dusit smích, aby dokázal předčítat otázky. Diváci se navíc brzy mohou těšit na soutěžícího, kterého znají z jiného pořadu - na jednoho z účastníků reality show Big Brother.

"Děkuju moc za to, jak jste mi prodloužila život," řekl soutěžící Lence moderátor pořadu Na lovu Ondřej Sokol. Matka na mateřské dovolené totiž v části soutěže, při které musí během minuty odpovědět správně na co nejvíce otázek, odpovídala spíše zábavně než správně.

Když se soutěžící Lenky například zeptal, do jakého moře se vlévá Odra, odpověděla "Vltava". Správně je Baltské moře. Na otázku "Která buňka ženského těla je největší?" zase řekla, že je správnou odpovědí mozek, správně je vajíčko. "Já jsem si potřebovala ověřit, jestli mám ještě mléko na mozku a ono tam asi furt je,“ řekla ke svému výkonu soutěžící. Díl, který se vysílal minulý týden ve čtvrtek, můžete stále vidět na VOYO.

Související obsah

Nejedná se ale o první soutěžící, které se nepodařilo v této části správně odpovídat. Když se moderátor ve třetím díle zeptal soutěžící Hanky, jak se jmenuje pevnost, jejíž dobytím začala Velká francouzská revoluce, odpověděla mu místo Bastila "Boyard", což je pevnost známá z televizní soutěže.

Soutěž Na lovu však není jenom o vtipných chybách a neúspěších. Ve čtvrtek se divákům představí Jaroslav, přezdívaný démon, kterého si můžete pamatovat už ze soutěže Big Brother. Od působení v ní se podle svých slov "zkalibroval" a rozhodl se zahrát si v soutěži o peníze. Jestli se jeho týmu podaří lovci utéct s balíkem peněz, se můžete dozvědět už teď, díl je totiž dostupný na VOYO. V televizi Nova se na něj můžete těšit ve čtvrtek v 17:30.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Píše se na Deník.cz