Domácí

Pátrání po dětech má šťastný konec. Sourozence z Jihlavy našli ve vlaku

Pátrání po dětech má šťastný konec.  Sourozence z Jihlavy našli ve vlaku
Zdroj: Policie ČR

Policisté v úterý večer zveřejnili výzvu, ve které žádali o pomoc při pátrání po sourozencích z Jihlavy. Šestiletou dívku a o tři roky staršího chlapce naposledy viděl jejich otec. Děti odešly ven a zmizely. Policisté dvojici nakonec našli ve vlaku.

Policisté z Vysočiny prosili o pomoc při hledání nezletilých sourozenců z Jihlavy. "Pátráme po dvou dětech ve věku 6 a 9 let. Naposledy odešly z místa bydliště dnes v 15 hodin a od té doby se pohřešují," oznámili vyšetřovatelé v úterý večer.

Související obsah

​Médiím poskytli i fotky dětí, na kterých by je mohl někdo poznat. Doufali, že pokud někdo dívku a chlapce spatří, ozve se na linku 158. Jestli se tak nakonec stalo, není jasné. V deset hodin večer ale konečně přišly dobré zprávy. 

"Děti jsme vypátrali, jsou v pořádku. Cestovaly ve vlaku a ve 21.42 jsme je zajistili ve vlaku ve stanici Světlá nad Sázavou. Převzali je policisté a děti předáme rodině," uzavřel bez bližších podrobností mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz