Krimi

Seniora na traktůrku odmrštilo auto do příkopu, na místě zemřel

Seniora na traktůrku odmrštilo auto do příkopu, na místě zemřel
Zdroj: Profimedia

Mladý řidič volva narazil v sobotu vpodvečer na Domažlicku do 77letého muže jedoucího na malotraktoru s vozíkem. Seniora střet odmrštil do příkopu, muž tak utrpěl velmi vážná zranění, kterým na místě podlehl.

Tragická nehoda se stala před 17. hodinou na okresní silnici vedoucí za Zahořan na Spáňov.

"Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari," popsala policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Náraz vymrštil řidiče traktůrku do příkopu vedle silnice.

Související obsah

První pomoc mu poskytli hasiči a policisté, v resuscitaci pokračovali přivolaní záchranáři, na místo zamířil i vrtulník. "Muž utrpěl četná a velmi vážná zranění, přes veškerou snahu záchranářů lékař na místě konstatoval úmrtí," uvedla mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

Dvaadvacetiletý řidič volva nebyl podle zjištění policistů pod vlivem alkoholu ani drog. Okolnosti nehody prověřují domažličtí kriminalisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz