Domácí

Roční holčička na sebe strhla nádobu s horkou vodou, je vážně zraněná

Roční holčička na sebe strhla nádobu s horkou vodou, je vážně zraněná
Zdroj: Profimedia

Drama se odehrálo ve Staňkovicích na Žatecku. Záchranáři tam museli vyrazit k teprve 14měsíční holčičce, která se opařila horkou vodou.

Ústečtí záchranáři zažili perný sobotní večer. Ve Staňkovicích na Žatecku se totiž 14měsíční holčička opařila horkou vodou.

"Vážně se zranila 14měsíční holčička. Strhla na sebe nádobu s horkou vodou," uvedl mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Související obsah

​Musel pro ni dokonce letět i vrtulník. "Na místě zasahovaly dvě sanitky a také vrtulník," dodal Voleník. Holčičku s popáleninami vrtulník transportoval do jedné z pražských nemocnic. Bližší informace ale mluvčí nesdělil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz