Krimi

Brutální napadení v Praze: Po údajné loupeži skončil muž v nemocnici

Policie vyšetřuje středeční brutální napadení v Praze. Muž se měl stát obětí lupiče, podezřelého už policie zadržela a hledá svědky.

Staršího muže měl ve středu o půl dvanácté v noci v Praze u stanice metra Hloubětín napadnout lupič a vážně jej zranit. "Muž ve věku 57 let byl vážně zraněný v oblasti hrudníku a břicha," přiblížila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Záchranáři jej převezli do vinohradské nemocnice.

Policistům se údajného lupiče podařilo zadržet. Nyní hledají svědky, kteří by do případu mohli vnést trochu světla. Ti se mohou ozvat na linku 158, nebo navštívit kteroukoliv policejní služebnu. Podezřelého muže zveřejnili na kamerovém záznamu.

Související obsah

"Pachatel v červené bundě byl zachycen na kamerovém záznamu, když se pohyboval po vestibulu metra a obtěžoval cestující. Na nástupišti je podezřelý zachycen spolu se dvěma muži, kteří by kriminalistům mohli poskytnout velmi cenné informace, které by mohly celý případ objasnit," objasnil policejní mluvčí Richard Hrdina. Údajnému útočníkovi hrozí v případě odsouzení až 12 let za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz