Zahraničí

Vědci se zaměřili na nevěrné muže. Poradili, jak je poznat jedním pohledem

Vědci se zaměřili na nevěrné muže. Poradili, jak je poznat jedním pohledem
Zdroj: Profimedia

Jedním z nejdůležitějších kritérií, podle kterých si ženy vybírají partnery, je věrnost. Britští výzkumníci nyní přišli na to, kteří muži jsou ze statistického hlediska více nevěrní. K tomu poznat nevěrníka stačí jediný pohled na nohy.

Britská seznamka pro ženaté Illicit Encounters zpovídala zhruba dva tisíce mužů. V průzkumu zjistila, že podle velikosti chodidel lze poznat, zda bude partner spíše věrný, či naopak.

Z průzkumu seznamky vyplynulo, že největší nevěrníci mají velikost bot nad 44. Úplně největší nevěrníci byli muži s velikostí bot 46. V této skupině se k nevěře přiznalo 29 % mužů. Následovala velikost bot 45, kde bylo 25 % nevěrníků. Třetí největší skupina (22 %) nosila boty s číslem 47 a čtvrtá skupina (21 %) měla boty s velikostí 48 a více.

Podle mluvčí seznamky Jessicy Leoniové to zřejmě souvisí s výškou. "Muži s velkými chodidly jsou většinou vyšší. Tito muži bývají pro ženy atraktivnější," řekla mluvčí deníku The Sun.

Související obsah

​"Přestože ženy mohou tvrdit, že důvodů pro nevěru je více, tak data nelžou. Nevěrníci mají zpravidla velikost bot nad 44," dodala Jessica.

Své výsledky výzkumníci porovnali také se známými nevěrnými celebritami, což jim jejich zjištění potvrdilo. Golfista Tiger Woods, herec Arnold Schwarzenegger i herec Hugh Grant mají všichni velikost bot nad číslem 44. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz