Domácí

Strach o oblíbené umělce. Několik z nich skončilo nečekaně v nemocnicích

Strach o oblíbené umělce. Hned několik se ocitlo v nemocničních zařízeních. Mnoho fanoušků se strachuje o své idoly a jejich zdravotní stav. Kromě Hany Zagorové do nemocnice zamířil třeba i Felix Slováček nebo Jiří Suchý. Jak jsou na tom?

Mnohé české celebrity to mají bohužel se zdravím v posledních týdnech nahnuté. Stále se objevují další zprávy o jejich kolapsech. Fanoušci si tak dělají starosti.

Felix Slováček

Zdraví potrápilo saxofonistu Felixe Slováčka, a to jen pár dní zpátky cestou na výlet. Za volantem se mu udělalo nevolno, naštěstí vedle něj byla zrovna jeho bývalá přítelkyně Lucie Gelemová.

"Začala se mi točit hlava, pak jsem měl slabost v rukou, začaly se mi třást a zvracel jsem," popsal svůj stav Slováček. "Probíhalo to rychle, neuvažovala jsem nad tím a volala záchranku," řekla Gelemová. "Základní příčina byla asi nedostatek prokrvení mozku, ale já těm latinským slovům moc nerozumím," doplnil klarinetista.

Související obsah

​Jakožto bývalí milenci spolu prý měli namířeno za kamarády. "My jsme původně jeli k mému kamarádovi na Lipno, měli jsme u něj v hotelu mít krásný apartmán. Přáteli zůstáváme a nebráníme se ani společným pracovním projektům. Máme hezký vztah," sdělili v rozhovoru TV Nova.

Felix po kolapsu musel v písecké nemocnici zůstat tři noci. Bylo o něj ale královsky postaráno. "Přivezla jsem mu domácí jihočeské klobásy, upekla jsem koláč, natrhala jsem ovoce na zahradě.  Myslím, že se měl dobře," dodala Lucie.

"Hlavně na té chalupě mají vinnou révu a teď, jak už je úplně slaďoučká, tak mi tam natrhala ty hrozny, bomba," radoval se Slováček z pochutin. A jídlo není jediná věc, kterou si Felix nemohl vynachválit. Prý se i výborně vyspal.

Svého manžela chtěla návštěvou potěšit i Dáda Patrasová, ten to ale odmítl. "Tak protože já potřebuji mít v nemocnici klid a nechtěl jsem, aby mě to zbytečně nervovalo," vysvětlil. A jak je to tedy se zdravím? "Řekli mi, že se mám chovat, jako by ta epizoda v nemocnici neexistovala. Takže tak já jsem vstoupil znova do života," uzavřel.

Jana Altmannová

Oslavu svých 77. narozenin si herečka Jana Altmannová představovala určitě jinak než v nemocnici. Tam drbna z Babovřesk po mozkové příhodě před pár dny bohužel skončila.

Hana Zagorová

Ještě před necelým měsícem si Štefan Margita připravil pro zpěvačku Hanu Zagorovou milé narozeninové překvapení. Pár dnů nato fanoušky vyděsila zpráva o tom, že je oblíbená Hanička Písnička v nemocnici. Potrápil ji postcovidový syndrom a vzhledem k tomu, že od mládí bojuje s poruchou krve, je po prodělaném covidu její zdravotní stav jako na houpačce.

Související obsah

A ve čtvrtek přišla od Hanky Zagorové fantastická zpráva, po 16 dnech je z nemocnice konečně doma!

Jiří Suchý

Jako by narozeniny byly letos prokletím. Čerstvě 90letý herec Jiří Suchý byl těsně po oslavách převezen z divadla rovnou do Ústřední vojenské nemocnice. Tam tak vedle prezidenta Miloše Zemana přibyla další známá osobnost.

Související obsah

​Jiří Suchý ale nestihl ani nemocniční snídani, ještě ten den ho totiž propustili. "Jsem zdráv. A ještě něco: Kdybych neměl jednou či dvakrát do roka svůj oblíbený minikolaps, měl bych pocit, že se se mnou něco děje. Děkuju za vaše zbytečné starosti o mou osobu a mějte se skvěle," napsal na svůj facebookový profil herec.

Ladislav Špaček

Nedávno na veřejnost prosákla zpráva, že se zhoubnou nemocí musel bojovat Ladislav Špaček. Mistr etikety si nechával tuhle informaci pro sebe. Podle informací TV Nova má za sebou boj s rakovinou.

Miro Žbirka

A aby toho nebylo málo, ve čtvrtek poslal z nemocnice vzkaz fanouškům zpěvák Miro Žbirka. "Přátelé, dostihl mě nějaký zákeřný bacil a skončil jsem na infuzi. Posílejte energii, budu ji potřebovat," prosí fanoušky oblíbený zpěvák.

Související obsah

​Jan Kačer

Režisér a herec Jan Kačer skončil ve čtvrtek v nemocnici. Dlouhodobě jej trápí problémy s oběhovým systémem. Letos mu navíc zemřela manželka Nina Divíšková, kterou si vzal před 60 lety. Informaci přinesl portál Blesk.

Související obsah

​Kvůli náhlé nevolnosti a vzhledem k dlouhodobým problémům se srdcem zavolala rodina 85letého režiséra Jana Kačera sanitku. Kačera převezli na kardiologii v pražském Motole. 

Anna Bábovská, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz