Zahraničí

Manželka Gordona Ramsayho popsala smutný zážitek. Přišla o miminko

Manželka Gordona Ramsayho popsala smutný zážitek. Přišla o miminko
Zdroj: Profimedia

Oblíbený britský kuchař Gordon Ramsay si před pěti lety prožil hodně těžké období. S manželkou Tanou přišli o syna Rockyho. Tana byla tehdy v pátém měsíci těhotenství a až nyní našla odvahu o tragédii veřejně promluvit.

Šéfkuchař Gordon Ramsay se v roce 2016 těšil na pátého potomka. Ke třem dcerám a jednomu synovi měl přibýt další kluk, kterého chtěli pojmenovat Rocky. Nejmladší dceři bylo v té době 14 let a manželům dlouho trvalo, než se jim podařilo zplodit další dítě. Na chlapečka se tak oba moc těšili, ale v pátém měsíci přišla smutná zpráva. Tana potratila.

V roce 2019 se ale mohli opět radovat, když se jim narodil chlapeček Oscar. Na Rockyho ale nikdy nezapomněli a Tana Ramsayová nyní na Instagramu na nenarozeného syna veřejně zavzpomínala.

"Pokud by vše proběhlo tak, jak jsme doufali, tak bychom 14. října slavili 5. narozeniny našeho malého chlapce Rockyho. To byl den, kdy měl přijít. Ne den, kdy se skutečně narodil. Tehdy byl bohužel příliš malý na to, aby přežil. Neuplyne den, abychom na něj nemysleli. Ale prostě to tak mělo být," napsala Tana u příležitosti mezinárodního týdne, kdy si svět připomíná nenarozené děti.

Související obsah

​Cílem tohoto týdne je upozornit na děti, které se narodily příliš brzy. Organizace po celém světě se snaží prolomit tabu kolem samovolných potratů a podpořit rodiny, které tuto ztrátu zažily. 

Podle posledních statistik se samovolné potraty týkají 50-70 % časných a lékařem nepotvrzených gravidit, které jsou ukončeny opožděnou a silnou menstruací. O takových potratech ženy často ani neví. U diagnostikovaných těhotenství se jedná o 12-15 % potratů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz