Zajímavosti

Princeznu Charlotte čeká obří jmění. Očekává se, že bude bohatší než její bratři

Princeznu Charlotte čeká obří jmění. Očekává se, že bude bohatší než její bratři
Zdroj: Profimedia

Žádné z dětí v britské královské rodině zřejmě nouzí nikdy trpět nebude, podle výzkumu ale bude nejbohatší z nich princezna Charlotte. V žebříčku bohatých dětí překonala nejen své bratry, ale také celou řadu dětí celebrit. Její hodnotu výrazně zvyšuje potenciál stát se módní ikonou.

Předpoklad zářné budoucnosti šestileté princezny Charlotte, dcery prince Williama a vévodkyně Kate, vyplývá z výzkumu Rich Kids 2021. Žebříček zahrnuje 45 jmen dětí slavných lidí, u kterých se předpokládá, že budou pohádkově bohaté, ať už z toho důvodu, že budou dědit velké jmění, anebo se v nich skrývá velký potenciál.

Charlotte se na žebříčku umístila na prvním místě se 4,2 miliardy eur, což vychází na více než 100 miliard korun. Hlavním zdrojem jejích příjmů bude samozřejmě dědictví. Očekává se ale, že bude produktivnější než její bratři. Důvodem je tzv. efekt Kate Middletonové, kdy výběr oblečení vévodkyně z Cambridge má obrovský vliv na módní trendy.

Související obsah

​Princezna Charlotte tak patrně půjde ve stopách své matky. Princ George se na žebříčku umístil na druhém místě se dvěma a půl miliardami eur (přes 64 miliard korun), princ Louis na třetím místě s 840 miliony eur (přes 21 miliard korun).

O třetí příčku se podělil s Blue Ivy Carterovou, dcerou zpěvačky Beyoncé a rappera Jay-Z. Nejenže bude dědit značný majetek, ale už nyní ve svých devíti letech vydělává peníze, o kterých si mnoho lidí může nechat jen zdát. V roce 2020 se stala nejmladší vítězkou BET Award, letos získala cenu Grammy a MTV Video Music Awards.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz