Co nás čeká

Horoskop na pátek 22. října: Štěstěna je dnes na vaší straně

Horoskop na pátek 22. října: Štěstěna je dnes na vaší straně
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Ať už máte v plánu uskutečnit své milostné či pracovní sny, máte k tomu ideální příležitost. Udržte si svůj optimismus a přístup k životu a buďte inspirací pro své okolí. Pokud dnes dostanete pozvání na milostnou schůzku, Venuše radí neváhat a přijmout.

Beran

Štěstěna je dnes na vaší straně! Ať už máte v plánu uskutečnit své milostné či pracovní sny, máte k tomu ideální příležitost. K realizaci představ bude potřeba spoustu odvahy. Pokud však překonáte svoje obavy, dosáhnete všeho, co jste kdy chtěli.

Býk

Važte si toho, že ve vaší domácnosti vládne po dlouhé době pohodová atmosféra a nekažte ji zbytečnými průpovídkami. Pokud nejste právě ideálně naladěni a máte potřebu do někoho rýpat, raději si zajděte na procházku a trošku si provětrejte hlavu.

Blíženci

Vaše životní energie je snad nevyčerpatelná! Každý, kdo se ocitne ve vaší přítomnosti, má hned lepší náladu. Udržte si svůj optimismus a přístup k životu a buďte inspirací pro své okolí. Dnes vám štěstí přeje, neváhejte uskutečnit vaše představy.

Rak

Cesta k úspěchům je krkolomná a budete ještě muset zdolat plno stupínků, než se dostanete na vrchol. Dnes se vám však podaří posunout zase o kousek dál. Buďte trpěliví a i nadále si udržte své pracovní nadšení, už brzy se dočkáte naplnění vašich snů.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev

Pamatujte si, že vědomosti a vzdělání je něco, co vám zůstane až do konce života. Pokud dostanete příležitost znovu se vzdělávat, neváhejte ani minutu a rozšiřte si své obzory. Využijte jedinečné šance obohatit váš život a buďte o něco moudřejší.

Panna

Pokud dnes dostanete pozvání na milostnou schůzku, Venuše radí neváhat a přijmout. O nic přece nejde a za pokus to jistě stojí! Věřte, že byste mnohem více litovali toho, že jste promarnili příležitost než toho, že se vše nevyvedlo podle vašich představ.

Váhy

Je vám špatně z ošklivých pomluv týkajících se někoho z vašich známých? Pokud vám už hloupé řeči lezou krkem, neváhejte od srdce říct, co si o tom všem myslíte. Učiňte tak přítrž pomluvám a lžím. Nedopusťte, aby se šířily dál, a pomozte tak příteli.

Štír

Trpí váš partner chorobnou žárlivostí? Nenechte se vytočit a snažte se pochopit, že všechno pramení z nedostatku sebejistoty. Jste atraktivní, inteligentní a zábavní. Nedivte se, že si partner připadá nedostatečný. Ujistěte ho, že je pro vás jediný.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se výkladem ZDARMA vést jejich mocnou sílou!

Střelec

Pouštíte se do nového projektu? S trochou plánování a trpělivostí se vám vše povede. Štěstí je tentokrát na vaší straně a vy se nemusíte obávat neúspěchu. Vzpomeňte si na své chyby a čerpejte ze zkušeností. Úspěch projektu bude pro vaši kariéru klíčový.

Kozoroh

Dnes bude v podstatě nemožné plně se soustředit na práci. Vlivem retrográdních planet se vám hlavou budou honit všechny možné myšlenky, jen ne ty, které se týkají vašich povinností. Raději se dnes vyhněte složitějším úkolům a důležitým jednáním.

Vodnář

Přestože máte práce nad hlavu a plno různých povinností, nikdy byste neměli zapomínat na nejbližší. Najděte si alespoň pár chvilek a věnujte se své rodině. I když si to teď neuvědomujete, potřebujete je a oni vás. Rodina je to nejcennější, co máte.

Ryby

Jste schopní a nadřízený si to dobře uvědomuje. V blízkém čase proto můžete očekávat buď zvýšení platu, nebo rovnou povýšení. Dobře si však rozmyslete, zda vám to za to stojí. Za vyššími výdělky stojí více zodpovědnosti a práce. Poraďte se s partnerem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz