Domácí

Pohřešovaného chlapce (11) našla ve středu ráno policie. Je v pořádku

Pohřešovaného chlapce (11) našla ve středu ráno policie. Je v pořádku
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Pohřešovaný 11letý chlapec byl ve středu ráno policisty nalezen v pořádku. Chlapec byl pohřešovaný od úterý odpoledne na území města Kladna.

Policie v žádosti o zveřejnění pátrání uvedla, že pohřešování nezletilého hocha nahlásila jeho matka v úterý ve 20:45 hodin s tím, že chlapce naposledy viděla o den dříve, tedy v pondělí 18. října v místě bydliště v Kladně. Chlapec matce sdělil, že jde za kamarádem. Ve středu ráno policie pátrání odvolala. Chlapec totiž přišel v doprovodu dospělé osoby na policejní stanici.

Pohřešovaný byl naposledy viděn v úterý ve škole a poté v odpoledních hodinách na území města Kladna. Policisté uváděli, že existuje důvodná obava, že by chlapec mohl být v ohrožení života. Pátrání proto vyhlásili v režimu Dítě v ohrožení.

Související obsah

Po nalezení policie poděkovala lidem za pomoc při pátrání a sdílení příspěvku. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz