Zajímavosti

Veronika Žilková slavila jubileum! Herečce popřáli i nejbližší kolegové

Oblíbená herečka Veronika Žilková slavila 60. narozeniny. Po divadelním představením jí popřála rodina i nejbližší kolegové. Oslavenkyně si tak náramně užila celý večer.

I když herečka nerada slaví, středeční večer ji uchvátil. Kromě jejích dětí a vnoučat jí dorazili popřát i někteří ze starých přátel. Z těch nejbližších tam chyběl jen Martin Stropnický, který své milované manželce bohužel osobně nepopřeje. "Manžel je v Izraeli. Bohužel jen na dálku," uvedla oslavenkyně.

Ani tato vzdálenost však nezabránila oslavě krásného jubilea. "Zítra večer videohovor, abych neplakala, že jsem sama. Ale přiletí na Vánoce. On bude slavit 65, takže my si uděláme nějakou společnou oslavu," řekla herečka. Narozeniny tak s manželem slaví online.

Související obsah

"Ale jsem ráda, že jsem tolika lidem stála za to, aby přišli a byli tady se mnou, protože se ta šedesátka blbě nese," pronesla dojatě herečka. Gratulace přicházely i jak jinak než ze světa showbyznysu, ve kterém Žilková působí už skoro čtyři dekády.

"Často se stává, že dobří herci nejsou dobří lidé, ale já musím říct, že ona je strašně fajn člověk. Je to taková ta matka, z ní to jako syčí," řekl herec Vláďa Ondřej.

Související obsah

Při příležitosti kulatin dostala oblíbená herečka i vlastní knihu. "Veroniky život je akční film. A pro každého spisovatele, kdo dělá životopisy, je takový šťavnatý, bohatý, životní příběh prostě senzační," pronesl Petr Macek, autor zmiňovaného životopisu.

"Bohužel zmoudříte až v těch šedesáti, o čemž je ostatně i moje knížka," dodala Žilková k své nové autobiografii po vydařené oslavě.

Rebecca Diatilová, afo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz