Krimi

Pes na Rychnovsku zuřivě útočil na hocha, policie zveřejnila drsné video

Po úterním útoku psa na Rychnovsku vyšly najevo nové informace. K případu se ve středu vyjádřila policie, zveřejnila i video celého incidentu. Stav pokousaného chlapce není zatím znám.

Policie ve středu zveřejnila nové informace k případu, kdy pes pokousal jedenáctiletého chlapce. "V současné době zjišťujeme, zda se 58letý majitel psa nedopustil trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti," řekla policejní mluvčí Iva Kormošová. Policie zveřejnila také video, na které se můžete podívat pod titulkem článku.

Případ se stal v úterý odpoledne v Častolovicích na Rychnovsku. Pes se měl podhrabat z pozemku, kde žil, a desítky minut zřejmě ve stresu na rušné ulici útočil. 

Související obsah

​Po útěku pes podle informací televize Nova nejprve zaútočil na dva muže, jednoho povalil na zemi a zakousl se mu do ruky. Než dorazila na místo policejní hlídka, pětiletý pes Leo vystartoval po dítěti, které také pokousal. Záchranáři jedenáctiletého chlapce ošetřili a převezli do nemocnice. Další informace o jeho zranění kvůli jeho nízkému věku odmítli sdělit.  

Kvůli obavám z dalšího útoku policisté na psa pětkrát vystřelili. Zvíře pak kvůli zraněním a se souhlasem majitele veterinář utratil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz