Zajímavosti

Kazma a Kalousová ohlásili konec lásky. Zveřejnili dojemnou zpověď

Kazma a Kalousová ohlásili konec lásky. Zveřejnili dojemnou zpověď
Zdroj: Profimedia

Modelka a účastnice soutěže Tvoje tvář má známý hlas Andrea Kalousová a internetový bavič Kamil Bartošek, který je známý především pod přezdívkou Kazma, už netvoří pár. Ve středu večer tuto novinku sdíleli se svými fanoušky na sociálních sítích. Kalousová a Kazma oznámením své příznivce překvapili a dojali. Ve svých příspěvcích totiž popsali, co dobrého jim jejich vztah přinesl.

Společná cesta oblíbeného českého páru je u konce. Šestatřicetiletý Kazma a o jedenáct let mladší Andrea Kalousová oznámili, že už spolu nejsou. Důvod jejich rozchodu fanouškům neprozradili, za to si veřejně poděkovali za všechno, co si během vztahu stihli předat.

"Nikdo nám na začátku moc nevěřil. Ty, hodná holka a já, ten grázl. Kráska a zvíře. Predikovali nám týdny a vidíš, bylo z toho nakonec nádherných pět let plných lásky a dobrodružství. Hodně jsme toho spolu zažili, procestovali i ustáli. Přes naše bláznivé životy plné možností jsme si vždycky byli věrní a měli se rádi," začal svoje oznámení Kazma, který během října navštívil vilu reality show Love Island.

Kazma Kalousové na sítích poděkoval za upřímnou lásku. "Jsi o 11 let mladší a přesto jsi mě toho tolik naučila. Ukázala jsi mi, co je v životě opravdu důležité, i jak se má člověk správně dívat na svět. Dávala jsi na mě pozor, abych nesešel z cesty. A vracela mě zpátky na základnu pokaždé, když jsem si o sobě začal myslet, že jsem něco víc než jenom obyčejnej mravenec, jak jsi mi s oblibou říkávala," rozplýval se Kazma nad vztahem s Kalousovou.

Související obsah

Ani Kalousová chválou na Kazmu nešetřila. "Frajírek, říkala jsem si tehdá. Přesně tak mi totiž připadal. Jenže já se sekla, protože jsem zjistila, jak skvělej kluk se za těma černejma brejlema doopravdy skrývá," vysvětlila Kalousová, jak se v Kazmovi zmýlila. Popsala také, jak se s ním cítila bezpečně a neustále s ním zažívala nová dobrodružství.

"Občas dokážu bejt pěknej nervák, ale tys mě dokázal vždy uklidnit - jako bys na to měl snad přímo vyrobenej klíč. To možná ten tvůj nadhled a klid, za který budu ráda, když mi občas připomeneš. A já tě zas kdykoliv vrátím na základnu, budeš-li to potřebovat," dodala Kalousová.

Související obsah

Oba pak poděkovali svým fanouškům, kteří jim fandili a věřili už od počátku. Přesně proto se prý veřejně ke svému rozchodu vyjádřili, jinak by si to raději nechali pro sebe. Pár podle jejich slov nadále zůstává přáteli.

Fanoušci zůstali po přečtení obou oznámení zklamaní. "Přiznám se, že mě váš rozchod opravdu upřímně zamrzel, vždy pro mě budete silným párem a přála bych si, abyste si k sobě našli zase cestu," okomentovala rozchod Lusia S.

Jiní zase bývalý pár chválili za to, s jakou úctou o sobě píší. A někteří nad smutnou novinou uronili i slzu. "A já tu regulérně slzím. Tohle je vyjádření lásky. Sice lásky minulé, ale je to vřelé a opravdové. Hodně štěstí oběma," napsala Denisa P.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Angie (@andrea.kalousova)

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz