Domácí

Emília Vášáryová má covid. Nakazila ji lhářka v Praze, zuří její sestra Magda

Emília Vášáryová má covid. Nakazila ji lhářka v Praze, zuří její sestra Magda
Zdroj: Profimedia

Známá slovenská herečka Emília Vášáryová se nakazila koronavirem, přestože má už po třetí dávce očkování. Podle její sestry Magdy Vášáryové ji měla infikovat žena v Praze, která lhala o tom, že je naočkovaná.

Emílii Vášáryové vyšel pozitivní test na covid-19 po návratu z Prahy do Bratislavy. Slovenskými médii se šířila informace, že by měla mít těžký průběh. V neděli to rázně popřela hereččina mladší sestra.

"Pravdou je, že moji sestra nakazila lhářka, která tvrdila, že je očkovaná, v Praze. Ale protože moje sestra je třikrát očkovaná, je v pořádku," rozohnila se Magda Vášáryová na facebooku.

"Očkování ji zachránilo, protože věkem a kvůli problémům s plícemi je vhodnou obětí virů. Ale očkování ji chrání," doplnila.

Související obsah

​Sama Emília se proti spekulacím podle Magdy ohradit nemohla. "Proč o tom sama nenapíše? Protože nepoužívá ani počítače a už vůbec ne sociální sítě. Proto se ozývám já," vysvětlila.

Letošní rok je pro rodinu složitý. V červenci nečekaně zemřel Milan Lasica, manžel Magdy Vášáryové. Naposledy vydechl při vystoupení v bratislavském divadle Studio L+S.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz