Domácí

Na procházce utekly a už je neviděli. Policie pátrá po dvou dívkách

Na procházce utekly a už je neviděli. Policie pátrá po dvou dívkách
Zdroj: PČR

Policisté pátrají po dvou dívkách. Hledané jsou sestry, které utekly při společné vycházce z diagnostického ústavu. Policie se nyní s prosbou o pomoc obrací na veřejnost.

Dívky utekly v úterý 9. listopadu během společné vycházky z diagnostického ústavu v Praze 4. Po obou se při procházce slehla zem. Hledané mají vazby v obci Kralupy nad Vltavou, kde žijí jejich příbuzní a kamarádi.

Veškeré policejní pátrací prostředky a metody byly neúspěšné. Policisté se tak obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po dívkách. "Jakoukoli informaci o výskytu či jejich pohybu přijmou policisté na kterékoliv policejní služebně nebo operátoři tísňové linky Policie ČR 158," řekla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah

​Jedné dívce je 14 let. Je vysoká asi 158 centimetrů a je hubené postavy. Má hnědé oči a dlouhé hnědé vlnité vlasy (upravené do copánku). Naposledy byla oblečená do šedé mikiny s černým pruhem a na nohou měla bílé tenisky.

Druhé dívce je 12 let, měří asi 150 až 155 centimetrů a má hubenou postavu. Má oválný obličej, hnědé oči a dlouhé černé vlasy (upravené do copánku). Naposledy měla na sobě růžovou bundu, pod kterou měla šedočernou mikinu. Na nohou měla taktéž, jako její starší sestra, bílé tenisky.

afo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz