Domácí

Do kin vstoupilo hvězdně obsazené Přání Ježíškovi. Připomíná, jak důležitá je rodina

Ve čtvrtek vstoupil do kin dlouho očekávaný film Přání Ježíškovi, jehož je televize Nova hlavním partnerem. Kromě hvězdného obsazení láká tato vánoční komedie na humor i romantiku.

Nejhezčí období roku a příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a jak moc důležitá je rodina. Takové jsou dějové linky snímku Přání Ježíškovi, ve kterých se prý pozná téměř každý. Všechny příběhy se navíc odehrávají na Štědrý den.

"Je to rodina, je to mladý pár, někdo, kdo je sám, babička, dědeček. Je tam opravdu velká škála toho, s čím se spojit," myslí si herečka Veronika Khek Kubařová. "Hraju tam takového tatínka, který je se svým osmiletým chlapečkem, bohužel bez maminky. Je to vdovec. A ten chlapeček se konečně rozhodne, že tatínkovi pod ten stromeček zařídí novou maminku," prozradil zpěvák Richard Krajčo.

Související obsah

​O herecké výkony se postaralo hvězdné obsazení, včetně jedné legendární dvojice. "Pro mě ta role byla hlavně o setkání s Jardou Duškem a Evou Holubovou, což je naše legendární dvojice už od dob Pelíšků," svěřila se Kubařová.

"Je to vánoční film se vším, co k tomu patří. Je pohádkový, plný naděje," vyjádřila se režisérka Marta Ferencová. "Ten film je hrozně hezkej, je emotivní, zábavnej a je to zase příležitost jít do kina," doplnila ji herečka Hana Vagnerová.

Do kina na Přání Ježíškovi můžete od čtvrtka vyrazit i vy.

Rebecca Diatilová, sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz