Domácí

Do Česka se vrátí světové hvězdy. Vystoupí Justin Bieber i Metallica

Do Česka opět míří světové hudební hvězdy. Mezi nimi i Justin Bieber, který se u nás objeví po sedmi letech. Těšit se ale můžeme třeba i na Jennifer Lopez, Shawna Mendese, Celine Dion nebo Michaela Bublého. Muzikanti prý chtějí fanouškům vynahradit koncerty a akce, které byly zrušeny kvůli pandemii.

Oblíbený zpěvák Justin Bieber vystoupí 12. března 2023 v Praze. V rámci svého turné navštíví více než 20 zemí na pěti kontinentech a odehraje přes 90 koncertů. "Je poměrně složité získat interpreta, jako je Justin Bieber," uvedl šéf produkce O2 arény Jaroslav Svoboda.

Bieber ale není jediný, kdo plánuje turné se zastávkou ve stověžaté Praze. Čeští fanoušci se mohou těšit na řadu dalších světových hvězd. V červnu se k nám chystají legendární skupina Metallica nebo Ozzy Osbourne. Tím ale výčet nekončí. "V příštím roce se v O2 aréně objeví taková jména jako Andrea Bocelli, Enrique Iglesias, Hanz Zimmer nebo Celine Dion," prohlásil Svoboda.

Související obsah

"Ráda bych si zašla ještě na nějaký koncert. Je to výborný," pochvalují si lidé. V Praze nebude chybět ani kanadský zpěvák Shawn Mendes nebo hudební skupina OneRepublic.

Monika Křivánková, kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz