Zahraničí

Britney Spears se tvrdě pustila do rodičů. Patří za mříže, tvrdí zpěvačka

Britney Spears se tvrdě pustila do rodičů. Patří za mříže, tvrdí zpěvačka
Zdroj: Profimedia

Bývala popová princezna Britney Spears se tvrdě pustila do vlastních rodičů. Podle zpěvačky by si zasloužili skončit ve vězení za to, co jí provedli. Britney totiž nemohla roky rozhodovat o svém životě, jejím opatrovníkem byl její otec. Soud opatrovnictví zrušil teprve před pár týdny.

Britney Spears v novém videu, které přidala na instagram, řekla, že je přesvědčena, že její rodiče by "měli být ve vězení". Poslala by je tam podle svých slov za to, že byla 13 let v opatrovnictví otce.

"Vím, že je trochu trapné se podělit o skutečnosti, že jsem nikdy neměla přístup k hotovosti a nemohla jsem ani řídit své auto. Pořád mi to vrtá hlavou, každý den, když se probudím, tak přemýšlím nad tím, jak mi to mohla rodina udělat," svěřila se zpěvačka.

https://www.instagram.com/p/CWW6Dn2psO0/

Související obsah

Zpěvačka už minulý týden ze všeho obvinila matku Lynne. "Můj táta sice začal s opatrovnictvím před 13 lety, ale lidé nevědí, že to byla moje matka, která mu ten nápad vůbec vnukla!" myslí si Britney.

Opatrovnictví skončilo zhruba tři měsíce poté, co popová hvězda poprvé u soudu promluvila o tom, čím si v posledních letech procházela. Od konce letošního září už se může zpěvačka svobodně rozhodovat, jak naloží se svými financemi i životem.

Úsilí o obnovení zpěvaččiny svéprávnosti mapuje dokument Osvoboďte Britney Spears, podívat se na něj můžete na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz