Domácí

Spor Bagárové a Řezníka na Českém slavíkovi má dohru, potvrdila policie

Spor Bagárové a Řezníka na Českém slavíkovi má dohru, potvrdila policie
Zdroj: TV Nova

Spor, který vznikl na předávání cen Český slavík 21 mezi zpěvačkou Monikou Bagárovou a rapperem Řezníkem, má nepříjemnou dohru. Zpěvačka podala trestní oznámení.

Výměna názorů mezi zpěvačkou Monikou Bagárovou a rapperem Martinem Pohlem alias Řezníkem doputovala až k policii. "Zabýváme se oznámením v souvislosti s komunikací na sociálních sítích. Oznámení jsme přijali v pondělí, zjišťujeme informace a tyto prověřujeme," řekl pro TN.cz mluvčí jihomoravské policie Bohumil Malášek.

Na Bagárovou se totiž po pátečním projevu sesypala kromě pochval za projev i kritika. Některé zprávy ale podle zpěvačky překročily všechny meze. "Mimo krásné zprávy se našlo i pár výhrůžek od fanoušků ‘pana nejmenovaného‘. Předávám je policii," svěřila se Monika před pár dny na instagramu. 

Související obsah

​Všechno to začalo projevem Řezníka při přebírání zlatého slavíka v kategorii Hip hop a rap. "Česká pop music je už roky na úplném dnu, nekopíruje zahraniční trendy. A když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle," řekl v sále plném umělců rapper Řezník.

​To se nelíbilo zpěvačce a porotkyni SuperStar Bagárové, jejíž reakce na sebe nenechala dlouho čekat. "Chtěla bych konkrétně k panu Řezníkovi. Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář," reagovala Bagárová a sklidila v sále potlesk. To se ale nelíbilo příznivcům rappera.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz