Domácí

Tragická srážka auta s náklaďákem. Řidička při předjíždění zemřela

Tragická srážka auta s náklaďákem. Řidička při předjíždění zemřela
Zdroj: Policie ČR

Tragická nehoda zastavila v úterý provoz u obce Vnorovy na Hodonínsku. Po srážce s náklaďákem zemřela řidička osobního auta. Další dva lidé se zranili.

Incident se odehrál na silnici I/55 poblíž obce Vnorovy na Hodonínsku ve směru na Strážnici. Srazilo se tam osobní auto s náklaďákem. "Podle předběžných informací měla žena na rovném a přehledném úseku začít předjíždět ostatní auta, přitom ale očividně přehlédla protijedoucí nákladní automobil," informoval policejní mluvčí Petr Vala.

Řidička osobáku na místě zemřela. Zranili se také šofér a spolujezdec v náklaďáku. "Jednoho jsme s lehčím zraněním převezli do hodonínské nemocnice, druhého jsme vezli do brněnské nemocnice, aby lékaři vyloučili vážnější zranění," uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Související obsah

Podle policistů žena srážku už nedokázala odvrátit ani ve chvíli, kdy začala intenzivně brzdit. Silnice byla až do pozdního odpoledne uzavřená a řidiči museli využít objízdné trasy. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS).

Přesnou příčinu dopravní nehody nyní zjišťují hodonínští dopravní policisté. "V souvislosti s touto nehodou hledáme všechny svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu tragického střetu. Zároveň žádáme řidiče, kteří měli ve voze palubní kameru a místem nehody v inkriminované době projížděli, aby se neprodleně obrátili na tísňovou linku 158," vyzval Vala.

Cyklista na Svitavsku nepřežil srážku s autem. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz