Krimi

Opilý mladík ujížděl policistům, nevybral kruhový objezd

Mladý řidič za volantem nové octavie se v noci na středu snažil u Prahy ujet policejní hlídce. Nevybral kruhový objezd a zdemoloval bytelná svodidla, odvezla ho sanitka.

Honička skončila hodinu po půlnoci na kruhovém objezdu u obce Zdiby na Praze-východ, kde je nájezd na dálnici D8.

Policejní hlídka pronásledovala octavii ve směru od hlavního města. Řidič nevybral kruhový objezd a zdemoloval svodidla, auto je ohnulo a vlétlo do příkopu, což nasvědčuje velké rychlosti.

Související obsah

​Mladý muž podle svědka jevil známky opilosti a údajně nadýchal přes promile alkoholu. Se zraněním, které nevypadalo vážně, ho záchranáři odvezli do nemocnice, kde mu měla být rovněž odebrána krev. Nová škodovka mu ke všemu zřejmě nepatřila.

Okolnosti případu prověřují policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz