Zajímavosti

Premiéra prvního dílu minisérie Případ Roubal. Dorazil Čermák i další herci

První díl nové minisérie Případ Roubal má za sebou slavnostní premiéru. Vznikla na motivy příběhu nejznámějšího českého sériového vraha Ivana Roubala. Na premiéru dorazila řada herců, ale i dalších tváří známých z televizní obrazovky. Třídílnou sérii uvidíte už od pátku exkluzivně na Voyo.

Pod značkou Voyo Originál vznikla nová minisérie Případ Roubal. Jde o unikátní projekt a vlastně i první vlaštovku nové originální tvorby. "Je to intenzivní příběh. Těším se, že ho vyprávíme z pohledu procesu," uvedla programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Minisérie Případ Roubal vychází ze skutečných událostí a činů, za kterými stojí jeden z nejbrutálnějších sériových vrahů v České republice. Režie se chopila Tereza Kopáčová. Do sériového vraha Ivana Roubala se před kamerou převtělil herec Hynek Čermák. Toho na premiéru doprovodila jeho manželka.

Související obsah

"Byl to takový ponor," uvedl Hynek Čermák. "Vlastně musím říct, že se během toho opravdu vžil do té role," přidala se Čermákova manželka.

Exkluzivní premiéru prvního dílu nového projektu si nenechali ujít ani další známé tváře televize Nova, například Beáta Kaňoková nebo Naomi Adachi.

Minisérie Případ Roubal odstartuje na Voyo už tento pátek 26. listopadu.

Lucie Králová, ls, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz