Zajímavosti

Premiéra prvního dílu minisérie Případ Roubal. Dorazil Čermák i další herci

První díl nové minisérie Případ Roubal má za sebou slavnostní premiéru. Vznikla na motivy příběhu nejznámějšího českého sériového vraha Ivana Roubala. Na premiéru dorazila řada herců, ale i dalších tváří známých z televizní obrazovky. Třídílnou sérii uvidíte už od pátku exkluzivně na Voyo.

Pod značkou Voyo Originál vznikla nová minisérie Případ Roubal. Jde o unikátní projekt a vlastně i první vlaštovku nové originální tvorby. "Je to intenzivní příběh. Těším se, že ho vyprávíme z pohledu procesu," uvedla programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Minisérie Případ Roubal vychází ze skutečných událostí a činů, za kterými stojí jeden z nejbrutálnějších sériových vrahů v České republice. Režie se chopila Tereza Kopáčová. Do sériového vraha Ivana Roubala se před kamerou převtělil herec Hynek Čermák. Toho na premiéru doprovodila jeho manželka.

Související obsah

"Byl to takový ponor," uvedl Hynek Čermák. "Vlastně musím říct, že se během toho opravdu vžil do té role," přidala se Čermákova manželka.

Exkluzivní premiéru prvního dílu nového projektu si nenechali ujít ani další známé tváře televize Nova, například Beáta Kaňoková nebo Naomi Adachi.

Minisérie Případ Roubal odstartuje na Voyo už tento pátek 26. listopadu.

Lucie Králová, ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz