Krimi

Smutný konec pátrání: Paní Jiřinu z Plzeňska našli mrtvou

Smutný konec pátrání: Paní Jiřinu z Plzeňska našli mrtvou
Zdroj: Policie ČR

Policisté z Plzně od úterního rána pátrali po pohřešované ženě. Pátrání mělo bohužel smutný konec, pohřešovanou našli bez známek života.

Smutný konec má pátrání na Plzeňsku. Hledaná žena tam totiž byla nalezena mrtvá. Paní Jiřinu viděl naposledy její manžel v pondělí večer doma. Když odešla, mobil si s sebou nevzala. Nikdy předtím pohřešovaná nebyla.

Kriminalisté pak v úterý vyhlásili po 63leté ženě celostátní pátrání a požádali o pomoc i veřejnost. Pátrání pak skončilo ve čtvrtek, mělo ale smutný konec, policie totiž našla seniorku mrtvou.

Související obsah

"Děkujeme všem za pomoc při pátrání po pohřešované ženě, pátrání je odvoláno, neboť dotyčná byla nalezena bez známek života," napsala policie na svůj twitterový účet. Co bylo příčinou smrti, ukáže až nařízená pitva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz