Český slavík

Hanu Zagorovou trápí bolesti. Nazpívala ale se Ztraceným vánoční hit

Hana Zagorová se po delší době objevila na veřejnosti. I přesto, že ji trápí nalomené obratle, nazpívala vánoční píseň se zlatým slavíkem Markem Ztraceným.

Zlatý slavík Marek Ztracený rozhodně neztrácí čas. Televize Nova ho zastihla na natáčení velkého překvapení, a to na natáčení videoklipu k vánoční písni Vánoce jako dřív, kde si společně s ním zazpívala legendární Hana Zagorová. Píseň bude mít premiéru na první adventní neděli 28. listopadu.

Oblíbená zpěvačka pro něj píseň ráda natočila i přes bolesti zad, které má po nešťastném pádu. Na veřejnosti se tak objevila po dlouhé době. "Mě opravdu hodně bolí zlomená páteř, ale věřím, že už brzy si to budu užívat. Snad si užiji i Vánoce, které se rychle blíží, se vším všudy," těší se Zagorová.

Jak zpěvačka přiznala, při Slavících držela palce právě Ztracenému. "Je to jeho spanilá jízda, protože byl úžasný a moc si to zaslouží. Dostal rovnou tři slavíky, to je krása," myslí si zpěvačka.

Související obsah

​A jak nám sám Ztracený prozradil, ve spanilé jízdě hodlá pokračovat i příští rok, oznámil totiž rovnou i letní turné. Pokud byste čekali dlouhé oslavy po vítězství, jste na omylu. Přišlo totiž obvinění, že Marek v jedné ze starších písní podporuje násilí na ženách. 

"Místo oslav jsem hned ráno zaregistroval zprávu, že organizace, která se zabývá násilím na ženách, našla něco v mé sedm let staré písni, co prý obhajuje znásilnění. Já to odmítám. Písnička byla tehdy složena s velkou nadsázkou, naopak měla zesměšnit muže," myslí si Ztracený. Písničku ale zpěvák stáhl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz