Domácí

Jiřího Krampola skolila vážná nemoc. Musel znovu do nemocnice

Jiřího Krampola skolila vážná nemoc. Musel znovu do nemocnice
Jiří Krampol | Zdroj: Profimedia

Od září je už potřetí hospitalizovaný v pražské Nemocnici Na Františku. Jiřího Krampola opět sužují problémy s průduškami, přidat se k nim navíc mohl zápal plic. Všichni pevně věří, že se lékaři o herce dobře postarají.

Průdušky, které mu působí zdravotní komplikace od dětství, nedávají 83letému Jiřímu Krampolovi oddechnout zvlášť letos na podzim. Tento týden musel ulehnout na nemocniční lůžko.

"Ležím zase v nemocnici s průduškami. Pořád ještě čekám, až mi řeknou doktoři, co mi přesně je," řekl TN.cz evidentně unavený Krampol s tím, že se nedá vyloučit ani zápal plic.

Zdraví zradilo známého herce už začátkem září, kdy se léčil několik dní ve stejné pražské nemocnici. Tehdy mu nepřidalo, že se ve špitále dozvěděl o smrti Jeana-Paula Belmonda, kterému roky propůjčoval svůj hlas.

Související obsah

Do péče lékařů se musel znovu svěřit na několik dní i v říjnu. Zatím není jasné, jak dlouho se o něj budou starat tentokrát.

"Měl jsem dost zájezdů a jak jsem byl pořád zavřený v autě, tak se mi ty průdušky zhoršily," vysvětlil před třemi měsíci Krampol příčinu hospitalizace. A jelikož ve svém tempu nebrzdí a účastní se jedné akce za druhou, možná herci k potížím zase dopomohlo vyčerpání z pracovního zápřahu.

Když mu to průdušky dovolí, udržuje se Jiří Krampol ve formě:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz