Zajímavosti

Patrasová vzkazuje Krampolovi na JIP: Modlím se za tebe, Jirko!

Patrasová vzkazuje Krampolovi na JIP: Modlím se za tebe, Jirko!
Zdroj: Profimedia

K zápalu plic se přidaly potíže se srdeční arytmií. Jiřího Krampola, který je od minulého pondělí v pražské Nemocnici Na Františku, přemístili koncem týdne na jednotku intenzivní péče. Jeho přátelé ze světa showbyznysu mají o herce strach, dojemný vzkaz mu přes TN.cz poslala Dáda Patrasová s manželem Felixem Slováčkem.

Jiří Krampol je za letošní podzim v péči lékařů už potřetí. Jeho zdraví je těžce zkoušeno celoživotními problémy s průduškami, k nim se navíc přidal zápal plic a zhoršená arytmie. Kvůli ní má už několik let kardiostimulátor.

Hospitalizace blízkého kamaráda dělá těžkou hlavu Dádě Patrasové a jejímu manželovi Felixi Slováčkovi. "Víme jenom to, že je na tom prý hodně špatně. Jelikož je na JIP, nic konkrétního nám povědět nemohl. S manželem se za něho budeme modlit, nic jiného nám nezbývá," řekla pro TN.cz královna dětských srdcí.

"Jirka je skvělý člověk, musí to zvládnout," doplnila zkroušeně. V pozadí byl slyšet přitakávající Slováček. Ten s Patrasovou opět tvoří nerozlučnou dvojici po letním rozchodu s umělkyní Lucií Gelemovou 

Související obsah

​Zdraví zradilo známého herce už začátkem září, kdy se léčil několik dní ve stejné pražské nemocnici. Na lůžku se tehdy dozvěděl smutnou zprávu o smrti Jeana-Paula Belmonda, kterého roky daboval. Několik dní tam strávil i v říjnu.

Krampol ještě minulý týden reagoval na dotazy, teď už má mobilní telefon vypnutý. Přejeme mu brzké uzdravení.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz