Zahraničí

Filmového Thora zaskočila v Praze zima. Měli jsme raději točit v Sydney, říká

Filmového Thora zaskočila v Praze zima. Měli jsme raději točit v Sydney, říká
Zdroj: Profimedia.cz

Chris Hemsworth natáčí v Praze pro Netflix nový film Extraction 2. Herec, známý především svou rolí ve filmech od Marvelu, ale přiznává, že snímek by měl raději vznikat v Austrálii. V české metropoli ho totiž zaskočila nejenom epidemie covidu-19, ale i zima.

Australský herec Chris Hemsworth, známý především jako filmový Thor, natáčí v Praze. Pobyt v Česku ale pro herce není tak idylický, jak se zdá. Na fotkách, které zveřejnil na svém instagramovém profilu, si s manželkou při procházce Prahou pochutnávají na trdelníku. Hemsworth ale přitom přiznává, že film by měl raději vznikat v Sydney.

Herce i štáb totiž znepokojuje rychlé šíření covidu-19 v Česku. Právě kvůli prudkému nástupu epidemie se ale natáčení z původní lokace v Sydney přesunulo do Prahy.

Související obsah

​V relaci Today, ke které se Hemsworth připojil z Prahy, mluvil o problémech, které aktuálně trápí filmový štáb. "Případy covidu-19 tu nekontrolovatelně rostou, takže si teď myslíme, že by bylo možná lepší, kdybychom zůstali v Austrálii, ale to nebylo moje rozhodnutí," řekl herec.

To ale není jediné, s čím se musí oblíbený herec potýkat. Jak zveřejnil na instagramu, zaskočila ho navíc zima, která v Česku panuje. Natáčení v naší metropoli by mělo trvat asi 4 měsíce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz