Zajímavosti

Žilková otevřeně o největším tajemství: Vztah a těhotenství s Jiřím Menzelem

Kolem Veroniky Žilkové se pořád něco děje. Vzhledem k tomu, jak početnou má rodinu, není divu. Tentokrát herečka zaujala svou upřímností ve své biografické knize. Poprvé přiznala někdejší vztah s oscarovým režisérem Jiřím Menzelem. Dokonce s ním otěhotněla!

Veronika Žilková popisuje svůj vztah Menzelem v autobiografické knize Dělte dvěma. "Chvíli jsem si myslela, že jsem jediná. Říkal mi Pampeliško, vozil mě tou svou Sierrou a já byla absolutně šíleně zamilovaná. V té době, kdy se mi rozpadalo manželství, měla jsem pracovní krizi a malé dítě, to pro mě byla taková snová bublina," řekla autorovi knihy Petru Mackovi.

Spisovatel Macek si přál už dlouho napsat knihu o Veronice, protože si myslí, že má opravdu co říct. Herečka je v knize velmi upřímná. "Ona je člověk, který si nevymýšlí to co se jí v životě děje," prohlásil Macek.

Herečka letos oslavila 60. narozeniny, které považuje za ideální k intimní zpovědi. Veronika přiznala, že by životní zážitky nesdílela, kdyby Menzel ještě žil. Měla ho velmi ráda a respektovala ho. "Můj manžel Jiří Hanych mi byl tehdy nevěrný s nejlepší kamarádkou. Měla jsem za sebou tuhle životní zradu a řešila jsem to tím, že jsem zahučela do jednoho vztahu, který také nedopadl dobře," prozradila herečka.

Související obsah

Mackovi při spolupráci na rukopisu vyjádřila přání. Ať její děti a vnoučata vědí jaká babička je a co má všechno za sebou a co všechno prožila. To všechno z ní dělá komplexní osobnost. Člověka neformují jenom jeho úspěchy, ale člověka formují i jeho prohry.

S Menzelem čekala dítě a po dlouhých úvahách šla na potrat. Tímto rozhodnutím podle svých slov zradila Boha. Ale důvody, proč jít tímto směrem, byly silnější. 

"Potrat pro mě byl rozvodem s Bohem. Od té doby jsem už nikdy neměla ten klidný pocit, že se o mě Bůh stará a že jsem hodná holka. Stala jsem se vyvrhelem v hodnotách, které jsem si sama určila. A já věděla, že Menzel má holek víc. Navíc jsem byla děsně spálená životem. Také jsem nechtěla dalším otěhotněním riskovat, že zase ztratím veškerou práci," vzpomíná na bolestné okamžiky.

Související obsah

Tajemství o potratu věděl novinář už hodně dlouho. "Možná to byl takový test. Ona mi to kdysi svěřila jako svoje tajemství, jako svojí určitou životní komnatu. A přesto, že pracuji jako bulvární novinář, jsem to tajemství nikdy neprozradil," uvedl Macek.

Bulvárnímu novináři svěřila už opravdu dlouhou dobu zpátky. Ke kauze už se oblíbená herečka dál vyjadřovat nechce, jak nám telefonicky sdělila. Podle Macka už Veronika řekla vše otevřeně do knihy a není k tomu nic dalšího dodávat.

Roman Filip, ph, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz