Zajímavosti

Krajčo, Morávková i Vémola. Jaké vánoční tradice mají české celebrity?

Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak štáb Života ve hvězdách vyrazil zjistit, jak to bude letos vypadat u známých tváří. Dorazí Ježíšek za Danou Morávkovou nebo Karlosem "Terminátorem" Vémolou ? A jak jsou na tom s dárky Richard a Karin Krajčovi?

Asi každý má vánoční tradice. Výjimkou nejsou ani české celebrity. "Děti před stromečkem musí zazpívat, doteď to vždy bylo oukej. Letos jsou už větší a už s námi řešily, jestli by se tato tradice mohla porušit, že už je to trochu trapné. V žádném případě, tohle budou mít chudáci až do dospělosti," smějí se Richard a Karin Krajčovi.

Ale i děti jim oplácí. "Od začátku října si naše nejstarší Jasmínka odškrtává, kdy Vánoce budou. A pořád hlásí, kolik dnů zbývá do Štědrého dne, což je strašně stresující," doplňují rodiče.

Třeba herečka Dana Morávková prozradila, že doma kapra nejedí. "Naše rodina si udělala novou tradici, že vždy jdeme do Národního divadla na balet Louskáček. Já se těším, že půjdeme i letos," nastínila Morávková.

Související obsah

​"Vánoce u Kašpárků vypadají vždy bohatě, protože máme čtyři děti. Já ty svátky miluju odmalička, prožívám je a ctím tradici vánočních svátků," popisuje kuchař Radek Kašpárek.

Jak tráví svátky, prozradila i moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová. "U nás jsou Vánoce svátky klidu, pohody, rodinných sešlostí, jídla, procházek a užíváme si to se vším všudy. Rádi ležíme u televize a koukáme na pohádky, pak se jdeme projít. Tradice určitě dodržujeme, zpíváme koledy. Já nekupuju dárky, nám je nosí Ježíšek," usmívá se Borhyová. 

Související obsah

​"Zdobit stromeček je každý rok moje práce. Lela na to zdobení a svátky bohužel není jako já," říká "Terminátor" Vémola, který má doma spoustu exotických zvířat. "Každý rok zvířata dostanou napřed. Všechna zvířata, která mohou, s námi sedí u štědrovečerní večeře. Loni s námi seděla ještě i lvice Elsa. Letos budu muset já k ní, ne ona ke stolu," dodal.

Lucie Borhyová je patronkou oddělení na Bulovce, kam každoročně posílá vánoční dárky. "Neuvěřitelně si vážím práce zdravotních sestřiček," doplnila. Vánoční balíčky připravily i ostatní známé tváře, takže se personál infekčního oddělení tak mohl radovat z dárků, které jim hvězdy poslaly.

Roman Filip, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz