Televizní noviny

TV Nova chystá silvestrovské překvapení! Na obrazovky se vrátí staré známé tváře

TV Nova chystá silvestrovské překvapení! Na obrazovky se vrátí staré známé tváře
Charvátová a Dumbrovský 2021 | Zdroj: TV Nova

Televize Nova si pro své diváky připravila netradiční překvapení. Před kameru se totiž vrátí hvězdy Televizních novin z minulých let. V silvestrovském speciálu se můžete těšit například na Pavlu Charvátovou, Pavla Dumbrovského nebo Zbyňka Merunku.

V Silvestrovských Televizních novinách se objeví například moderátor Pavel Dumbrovský. "No musím říct, že mi to připadalo tak, jako kdybych odešel včera. Všichni tu jsou moc milí. Nejdřív jsem se návratu trochu obával, ale nakonec jsem si to opravdu užil," popsal své pocity.

Dumbrovský nejdříve moderoval magazín Víkend, o rok později se stal tváří Televizních novin. Jeho první moderátorskou kolegyní byla Pavla Charvátová, později Renáta Czadernová a Michaela Ochotská. Na Nově působil čtrnáct let. V 90. letech zvítězil v anketě TýTý v kategorii Moderátor zpravodajských pořadů. 

Související obsah

Diváci se mohou těšit i na Pavlu Charvátovou, která nejdříve uváděla Snídani s Novou. V roce 2003 začala moderovat Televizní noviny nejdříve s Pavlem Zunou a o tři roky později právě s Dumbrovským.

"Bylo moc fajn vidět po dlouhé době kolegy, se kterými jsem se potkávala, a naopak jsem ráda viděla i nové tváře. Divákům bych do nového roku popřála, aby byli šťastní a spokojení," řekla Charvátová.

Související obsah

Dále se na obrazovky vrátí moderátoři Zbyněk Merunka a Martin Severa. Merunka se stal prvním moderátorem hlavní zpravodajské relace Televizních novin. Právě od roku 1994 moderoval krátce se Stanislavou Wanatowiczovou, poté s Evou Jurinovou. Martin Severa od roku 1994 moderoval večerní zprávy s Martinou Kociánovou a později s Jitkou Obzinovou.

Na Silvestrovské Televizní noviny se diváci mohou těšit 31. prosince na TV Nova. 

Podívejte na srovnání fotografií tehdy a nyní:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz