Domácí

Muž zmizel z nemocnice, hrozilo mu vykrvácení. Našla jej hlídka strážníků

Muž zmizel z nemocnice, hrozilo mu vykrvácení. Našla jej hlídka strážníků
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Pražská policie vyhlásila v úterý pátrání po 30letém muži. Ten odešel v pondělí ráno z pražské nemocnice se zavedeným centrálním katetrem. Pokud by jej někdo neodborně vytáhl, mohlo by to mít za následek vykrvácení.

Pacient z pražské nemocnice odešel v úterý značně "narychlo". V těle mu dokonce zůstal zavedený centrální katetr a hrozilo mu tak vykrvácení. Policie proto rozjela pátrání.

Muž má trvalé bydliště na Teplicku. "Není vyloučeno, že se může zdržovat na Chomutovsku, nebo v ubytovacích zařízeních na území Prahy," informoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Související obsah

Příběh má ale šťastný konec. "Muž byl vypátrán v průběhu noci hlídkou městské policie na ubytovně na Spořilově. Děkujeme všem za spolupráci a zveřejnění pátrání," poděkoval Daněk ve středu ráno.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz