Domácí

Muži se zamklo v nastartovaném autě dítě. Dveře mu otevřel pes

Muži se zamklo v nastartovaném autě dítě. Dveře mu otevřel pes
Zdroj: Profimedia

Muži z Prahy se v úterý v nastartovaném autě zamklo dítě. Okamžitě tedy volal na policii. Ta ale nakonec nebyla potřeba. Dveře mu totiž otevřel pes, který seděl s dítětem uvnitř.

Nečekaný konec měl úterní telefonát otce na policejní linku. Ten jim volal vpodvečer z pražského Břevnova.

V jeho nastartovaném autě se totiž zamklo dítě. "Ještě před příjezdem policejní hlídky na místo oznámení zrušil," napsala ale policie na twitteru.

Související obsah

S dítětem v autě totiž zůstal taky jeho pes. Ten svému majiteli auto zevnitř odemkl. Policie tedy nakonec nemusela zasahovat. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz