Zahraničí

Arnold Schwarzenegger se rozvedl. Ženu podváděl se služebnou, má s ní i dítě

Arnold Schwarzenegger se rozvedl. Ženu podváděl se služebnou, má s ní i dítě
Zdroj: profimedia.cz

Slavný herec, který se proslavil rolí neporazitelného Terminátora, se po 10 letech odděleného manželství rozvedl. Arnold Schwarzenegger své manželce zahýbal se služebnou.

Schwarzenegger se po 10 letech rozvedl s novinářkou Mariou Shriverovou. Ta požádala o rozvod v roce 2011, když na Arnolda praskla nevěra s jejich služebnou Mildred.

Arnold měl s Mildred poměr už v roce 1997, kdy na svět přivedla nemanželského syna Josepha. Jen pár dní předtím mu manželka porodila čtvrté dítě, syna Christopha. Celá aféra na herce praskla až v roce 2011. Jakmile se to Maria dozvěděla, okamžitě zažádala o rozvod. 

Související obsah

​Maria si Arnolda vzala v roce 1986, harmonický pár spolu tvořili dlouhých 25 let. Proto není divu, že Mariu nevěra zaskočila. "Chápu, že si zasloužím nenávist a výrazy zklamání od mých kamarádů a rodiny. Omluvil jsem se Marii, mým dětem a celé rodině. Opravdu mě to mrzí," uvedl podle webu Mirror Arnold Schwarzenegger.

Ten teď už více než osm let randí s fyzioterapeutkou Heather Milliganovou, zatímco Maria v současné době nikoho nemá. Rozhodně ale nestrádá, protože si manželský pár rozdělil majetek v hodnotě přes osm miliard korun. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz