Koronavirus

Americká učitelka strávila let na záchodě, aby nikoho nenakazila

Americká učitelka strávila let na záchodě, aby nikoho nenakazila
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

V dobrovolné izolaci na záchodě strávila pět hodin americká učitelka, která měla za letu pozitivní test na covid. Nechtěla nikoho nakazit.

Marisa Fotieová letěla před Vánoci z Chicaga do islandského Reykjavíku. V půlce letu jí začalo škrábat v krku, tak si na toaletě udělala antigenní test, který si vezla v kabelce. Vyšel jí pozitivní, popsala neobvyklý příběh televize NBC.

Žena zůstala na WC, kde strávila pět hodin do přistání. “V letadle bylo 150 lidí, největší strach jsem měla z toho, že někoho nakazím,“ řekla Fotieová, která je dle svých slov očkovaná posilující dávkou a před vstupem do letadla měla dva negativní PCR testy.

Související obsah

​Jedna z letušek společnosti Icelandair jí přinesla jídlo a pití a chodila ji kontrolovat. Učitelka natočila ze své cesty v kabince na mobil video, ve kterém mimo jiné letušce poděkovala. Když ho zveřejnila na sociální síti, pustily si ho přes čtyři milióny lidí.

Po přistání na Islandu putovala Fotieová do karantény v hotelu. Po velkém úspěchu snímku ze záchodu si krátí čas natáčením videí o tom, jak prožívá izolaci v hotelovém pokoji.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz